FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Warto chronić siebie i dzieci przed drażniącymi substancjami zapachowymi - dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuNasza oferta Warto chronić siebie i dzieci przed drażniącymi substancjami zapachowymi - dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  wielkość tekstu: A | A | A

  Wszyscy lubimy piękne zapachy. Ten fakt jest wykorzystywany również w medycynie naturalnej, w tzw. aromaterapii. Przynosi zbyt wiele zapachów, na których efekty uboczne nie zwracamy uwagi. Regułą stało się dodawanie olejków eterycznych nie tylko do środków czyszczących, ale również do kosmetyków, a nawet do żywności.

  Spowodowało to, że w ostatnich latach zaczęto coraz częściej kojarzyć różnego rodzaju alergie ze stosowaniem kosmetyków ds. Produktów Kosmetycznych i Produktów Nieżywnościowych opublikowali informację o 26 związkach chemicznych, które mogą powodować alergię kontaktową, czyli wywołaną kontaktem z alergenem poprzez skórę lub drogi oddechowe. Podano, że aż 60% produktów zawierających substancje zapachowe to produkty piorące i czyszczące na bazie mydła.

  Szczególnie ważna jest ochrona dzieci i młodzieży
  przed narażeniem na potencjalne alergeny. Niestety, nawet w kosmetykach dziecięcych mogą być zawarte alergeny kontaktowe. Substancje zapachowe mogą wywoływać lub nasilać problemy z oddychaniem (w wyniku ich drażniącego działania), co może prowadzić do poważnych chorób dróg oddechowych, a także innych schorzeń, jak bóle głowy czy zapalenie błon śluzowych.

  W mojej praktyce zawodowej bardzo często spotykam się ze schorzeniami zatok i nosa . . .


  Aby przeczytać cały art. otwórz pdf

  czytano: 3946 razy

  autor:

  data dodania: 2013-05-27 09:03:20


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA