FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Network Marketing to Biznes – więc MUSISZ go pielęgnować każdego dnia

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverBLOG do wykorzystania ale trzeba przepisać ze starej aloetechTeNaBlNetwork Marketing to Biznes – więc MUSISZ go pielęgnować każdego dnia

  wielkość tekstu: A | A | A

  W ostatnim czasie natknąłem się na to jakże oryginalne porównanie naszych codziennych starań o przetrwanie ze światem zwierząt.

  „Na sawannie co dzień rano każda gazela
  wie jedno: że tego dnia musi biegać tak szybko jak tylko może podczas ucieczki przed lwami, aby nie zostać pożarta. Natomiast każdy lew, co dzień rano myśli; że tego dnia musi biegać tak szybko jak tylko potrafi by upolować jakąś gazele. W przeciwnym razie umrze z głodu. Nie ważne czy jesteś gazelą czy lwem, gdy słońce wstanie lepiej zacznij biegać…”.

  Innymi słowy, jeśli masz zamiar rozwijać swój biznes to podstawą jest działanie. Możesz czytać dziesiątki książek o pozytywnym myśleniu, brać udział w wielu szkoleniach i seminariach, jednak dopóki nie podejmiesz kroków, czyli nie zaczniesz działać to Twoja sytuacja z pewnością się nie poprawi. Istnieje nawet duże prawdopodobieństwo, że zacznie powodzić ci się coraz gorzej…

  Niestety, ale mnie także często
  dopada prokrastynacja, czyli odwlekanie ważnych spraw w nieskończoność. Przykładowo aktualnie czytam bardzo dobrą książkę w której zostały zebrane rady najlepszych na świecie guru od internet marketingu. Dużo wskazówek jest na prawdę mocnych – takich po których następuje moment: „Ahaa…”. Jednak wiem, że jeśli szybko po przeczytaniu książki, lub nawet w trakcie jej czytania nie zacznę testować tych rad, to prawdopodobnie już nigdy tego nie zrobię…

  Działanie ma kluczowe znaczenie. Nie gadanie, że muszę to zrobić.  Czy czasami też tak masz? odwlekanie spraw w nieskończoność network marekting

  Marketing sieciowy ma to do siebie, że każdy może go zacząć. Nie ma tu progu wejścia w wysokości 50 czy 100 tysięcy zł. W większości firm wystarczy wykupić pakiet startowy o wartości kilkuset zł i „witamy na pokładzie” – teraz już będzie z górki… hmm jednak chyba nie do końca. W MLM tak jak w każdym biznesie sam sobie jesteś szefem, a właściwie Twoim prawdziwym szefem jest Twój klient. Jeżeli nie będziesz docierać do nowych klientów, oraz utrzymywać kontakt z obecnymi  klientami to jesteś w ślepym zaułku.
  Jeżeli nikt nie będzie stał nad tobą z batem – to samemu musisz wiedzieć jak się motywować do działania! Nie tylko do studiowania i czekania na idealny moment, lub kompletną wiedzę, aby przystąpić do działania. Nigdy nie będzie idealnego momentu – bo taki nie istnieje. Działając uczysz się praktyki, i korygujesz błędy. To recepta na rozwój.

  Nieraz pewnie słyszałeś o osobistej strefie komfortu
  – można inaczej ją nazwać strefą lenistwa.  Każdy z nas ją posiada. Niestety im bardziej zostajesz w tej strefie, nie wychylając głowy, robiąc co dzień to samo, nie próbując nowych rzeczy i nowych wyzwać tym mniejsza szansa na sukces. Jak to mówią bez ryzyka nie ma zysku, a często im większe ryzyko tym większy zysk.  Przykładowo możesz celowo odwlekać spotkania z grupą znajomych z obawy o to, że Cię odtrącą (albo właściwie Twoją ofertę). Jednak jeśli nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz.

  Zbyt wiele osób poświęca czas na planowanie, dyskutowanie i omawianie spraw do zrobienia. Nie twierdze, że przygotowanie planu jest czymś złym, jednak zbyt wiele uwagi poświęca się przykładowo biznes planom, a za mało ich realizacji.

  EGZEKWOWANIE, EGZEKWOWANIE, EGZEKWOWANIE ! Bezwzględnie !

  To najważniejszy element każdego planu. Nie daj się złapać w pułapkę idealnych czasów, które mają nadejść lub odpowiedniej wiedzy jaką musisz zgromadzić, by przystąpić do działania. Polecam 20% edukacji i 80% akcji, a pozytywne efekty Twojej pracy pojawią się szybciej niż myślisz. Wystarczy odrobinę silnej woli.

  Żadne zadanie nie jest trudne, jeśli podzielisz je na wiele małych zadań. Dlatego postanów już dziś, że każdego dnia będziesz robić coś pozytywnego dla twojego biznesu. Nie ważne, czy będzie to godzina, dwie, czy 10 godzin dziennie – rób to regularnie, a wejdzie Ci to w krew.


  Autor: Artur
  Źródło: http://www.networkblog.pl/

  czytano: 3683 razy

  autor:

  data dodania: 2013-03-20 13:09:09


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA