FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Wolność przez zaangażowanie

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Wolność przez zaangażowanie

  wielkość tekstu: A | A | A

  Forever sprawi, że będziecie wolni!
  Nie raz słyszeliście to zdanie z moich ust. Zastanawialiście się, co mam na myśli, wypowiadając je? Wszyscy marzymy o swobodzie podejmowania decyzji, w oparciu o nasze unikalne wartości i priorytety. Możecie pragnąć takiej wolności, która pozwoli Wam spędzać więcej czasu z rodziną, podróżować po świecie lub wcześnie osiągnąć swoje cele finansowe. Pragnienie wolności dla każdego oznacza coś innego, jednak jak je zrealizować? Paradoksalnie, kluczowe znaczenie dla osiągnięcia upragnionej swobody ma nasze zaangażowanie. Na przykład, zaangażowanie w biznes Forever może przynieść niezwykłe rezultaty, które ostatecznie uwolnią nas od trosk finansowych i zdrowotnych. Zaangażowanie jest kluczem. Musimy podjąć decyzję, że odniesiemy sukces i zaangażować się, nie zważając na jakiekolwiek przeszkody. Pracowałem z wieloma odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami i odkryłem, że łączy ich zaangażowanie dwojakiego rodzaju: ćwiczą podstawy, aż osiągną biegłość oraz przeciwstawiają się narzucanym sobie ograniczeniom.

  Zaangażowanie w biegłość
  Czasem patrząc na muzyka, który spontanicznie zaczyna grać znaną z radio melodię, łatwo zapomnieć, że jest to efekt systematycznych ćwiczeń i zaangażowania w osiągnięcie biegłości. Kiedy ktoś biegle opanował jakąś umiejętność, jej wykonanie zdaje się przychodzić mu bez wysiłku. Każdy z nas widział Top Dystrybutorów, którzy potrafią przykuć uwagę publiczności i zainspirować do działania. Czy to w muzyce, czy w biznesie – jest to rodzaj swobody, która wynika z zaangażowania w biegłe opanowanie podstaw. W naszej branży jedną z fundamentalnych umiejętności prowadzących do sukcesu jest komunikacja, bezpośrednio wpływająca na 4 podstawowe elementy, o których mówiłem w minionym roku. Aby skutecznie rekrutować, utrzymywać, osiągać efekty i rozwijać się, musimy doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne.

  Znany pisarz i mówca motywacyjny Jim Rohn mówił:
  Korzystaj z każdej okazji do rozwijania swoich umiejętności komunikacyjnych po to, byś, gdy przyjdzie ważna chwila, pokazał, że masz ten dar, styl, bystrość, przejrzystość i emocje, którymi wpłyniesz na innych. Kiedy prawdziwie zaangażujesz się w swój biznes Forever i biegle opanujesz podstawy, wypracujesz tę samą swobodę, która pozwala muzykom i przedsiębiorcom w niezapomniany sposób wpływać na życie innych ludzi.

  Zaangażowanie w przekraczanie swoich „ograniczeń” Zbyt często tamujemy własną wolność, sami narzucając sobie ograniczenia. Czy stawialiście „ograniczenia” swoim potencjalnym osiągnięciom? Czasem również innych ludzi postrzegamy przez pryzmat naszych wyobrażeń o ich ograniczeniach. Nick Vujicic, Australijczyk, który urodził się bez rąk i nóg, poświęca swoje życie na przekraczaniu tego, co w mniemaniu innych ludzi powinno go ograniczać. Nick to mówca motywacyjny i pisarz znany na całym świecie ze swojej wytrwałości. Wyjaśnia on: Wyzwania pojawiają się w naszym życiu, by wzmocnić nasze przekonania, a nie po to, by nas pokonać.

  Razem ze swoim zespołem zbadajcie Wasze „ograniczenia” i przekujcie je w cele. Ronald Reagan zachęcał nas, byśmy pamiętali, że rozwój nie zna czegoś takiego, jak ograniczenie, ponieważ ograniczeń nie zna ludzka inteligencja, wyobraźnia i zachwyt. Kiedy zaangażujesz się w przeciwstawianie się jakimkolwiek wymyślonym przez siebie ograniczeniom, wolność, której pragniesz, znajdzie się w zasięgu ręki.

  Jeżeli dążysz do wolności, zacznij od zdefiniowania obszaru swojego zaangażowania, a nastepnie - wzmocnienia go. Kiedy to zrobisz, pracuj nad osiągnięciem biegłości w podstawach naszego biznesu i usunięciem ograniczeń narzuconym sobie i innym. Te proste kroki przyczynią się do stworzenia fundamentów koniecznych do budowy twojego biznesu.

  Pisarz Paulo Coelho mówi:
  Wolność to nie brak zaangażowania, ale możliwość wyboru – i zaangażowania się w to – tego, co jest dla mnie najlepsze.Jedną z dodatkowych korzyści wzmocnienia swojego zaangażowania jest to, że staniesz się inspiracją dla swojego zespołu. Awansując w Planie Marketingowym nie tylko pomagasz sobie, ale równocześnie uczysz innych, jak mogą zdobyć niezależność, pewność, zdrowie i dobrobyt, których pragną. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż bycie inicjatorem pozytywnej zmiany w życiu drugiego człowieka. Nasze produkty i szansa na biznes dają Ci prawdziwą siłę, by powodować zmiany. Jesteś ważną częścią rodziny Forever. Spotykam się z tysiącami z Was na całym świecie i inspirujcie mnie bym wzmacniał swoje zaangażowanie i upewniał się,
  że Forever nadal będzie dawać nam wolność!

  FOREVER Wasz, Rex Maughan
  Źródło: Forever Poland, Marzec 2013

  czytano: 5521 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2013-03-19 22:31:10


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA