FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Kandefer Jacek - Właściwe miejsce, właściwy czas

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieKandefer Jacek - Właściwe miejsce, właściwy czas

  wielkość tekstu: A | A | A

  O tym, że marketing sieciowy jest modelem biznesowym przyszłości, słychać już od paru lat. Największe asy światowego biznesu i słynni przedsiębiorcy potwierdzają to nie tylko swoimi słowami, ale przede wszystkim działaniami, które coraz częściej wkraczają w sferę MLM.

  W obecnej, trudnej sytuacji ekonomicznej w Europie i na świecie, teza ta staje się wyjątkowo aktualna. Nastały czasy gospodarczego zaciskania pasa. Wystarczy włączyć telewizję lub radio, czy otworzyć pierwszą z brzegu gazetę, by zbombardowały nas doniesienia o kryzysie. Drobni przedsiębiorcy bankrutują, potentaci ograniczają inwestycje, coraz wyższy odsetek młodych ludzi nie może znaleźć pracy, a emerytury dla starszych osób są coraz bardziej głodowe.

  W takich okolicznościach atuty marketingu sieciowego – i Forever Living Products – stają się oczywiste. Nasza branża i nasza firma oferuje atrakcyjną ścieżkę kariery dla każdego, w zależności od potrzeb danej osoby. Przy minimalnej inwestycji, możemy albo po prostu znacząco wesprzeć domowy budżet, albo zbudować potężny, globalny biznes, zapewniający dobrobyt, o jakim w innej branży moglibyśmy tylko pomarzyć. Osoby starsze mogą wypracować „alter-natywną emeryturę”, dzięki której nie będą musiały polegać na pomocy państwa ani rodziny. Wręcz przeciwnie, same będą mogły
  wesprzeć najbliższych. Wszyscy wiemy, jak bardzo dziadkowie uwielbiają rozpieszczać wnuki – Forever daje szansę, by mieli za co.

  Młodzi ludzie mają natomiast unikalną szansę na profesjonalną karierę i rozwój własnego przedsiębiorstwa już na początku swojej drogi zawodowej oraz na osiągniecie finansowej niezależności. Z kim byśmy nie rozmawiali, oferta Forever zdaje się być stworzona specjalnie dla niego. Wystarczy przyjechać na Success Day i posłuchać osób odbierających na scenie odznaki, potwierdzające awans na kolejną pozycję w Planie Marketingowym lub poczytać portrety sukcesu w naszym czasopiśmie. Historie Dystrybutorów, którzy budują z Forever swoją przyszłość są ogromnie budujące i stanowią wspaniałą inspirację do wzmożonego wysiłku i wytrwałej pracy nad rozwojem własnego biznesu FLP. Tych historii jest coraz więcej, a to najlepsze potwierdzenie tego, co każdy z nas przecież i tak wie – jesteśmy we właściwym miejscu i we właściwym czasie, by nie zważać na ogólne trendy gospodarcze, tylko razem z Forever tworzyć własną, pomyślną ekonomię!

  Wasz,

  Jacek Kandefer, Dyrektor FLP Poland
  Źródło: Forever Poland , Marzec 2013

  czytano: 4925 razy

  autor: Forever Poland , Marzec 2013

  data dodania: 2013-03-19 22:25:26


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA