FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Sylwia Jaśkowiec - Powrót do kariery z Forever

  Strona głównaBLOGPoradyZdrowieSport a ForeverSylwia Jaśkowiec - Powrót do kariery z Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  W SPORCIE WYCZYNOWYM wszystko musi być na najwyższym poziomie, jeśli marzy się o biciu rekordów i najlepszych wynikach na świecie.Nazywam się Sylwia Jaśkowiec i jestem dwukrotną Mistrzynią Świata do lat 23 z 2009 r. oraz olimpijką z Vancouver 2010 w biegach narciarskich.

  W lipcu 2010 roku miałam bardzo poważny wypadek – podczas treningu, unikając zderzenia z autobusem, wpadłam na beton w rowie i zmiażdżyłam lewą rękę, od łokcia aż po bark. Pierwsza operacja to zespolenie kości łokciowo-barkowej. Następna po roku – wyciągnięcie płytki z łokcia i usunięcie odprysku. Czeka mnie jeszcze operacja barku – wyciągnięcie kolejnej płytki.

  Zaraz po wyjściu ze szpitala i podczas okresu rehabilitacji stosowałam produkty Forever Living Products, wspomagające kojenie skóry oraz zrastanie kości. Najważniejsze z nich to Aloe First i Galaretka Aloe Vera, do których później dołączyłam Aloe MSM Gel. By mieć pewność,  że ręka szybciej wróci do pełnej sprawności, a kości będą się szybciej zrastały, stosowałam Miąższ Aloe Vera, Absorbent C, Nature Min, Forever Lite Ultra. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że dzięki produktom Forever moja ręka po tak wieloodłamowych złamaniach z przemieszczeniem, jest dziś niemal zupełnie sprawna. Po trzech miesiącach od wypadku . . .

  cały art. czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 7489 razy

  autor: Gazeta Forever Poland, 1/2013

  data dodania: 2013-02-23 00:48:16


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA