FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Plan marketingowy - Prawo do ceny hurtowej a premia osobista

  Strona głównaPlan marketingowy - Prawo do ceny hurtowej a premia osobista

  wielkość tekstu: A | A | A

  Plan marketingowy Forever jest skonstruowany tak, by nagradzać każdego Dystrybutora odpowiednio do wysiłku jak wkłada on w rozwój swojego biznesu. Warto przy tym pamiętać, że struktura cen i struktura premii stanowią dwie odrębne sprawy. Struktura cen

  W FLP funkcjonują trzy rodzaje cen:

  1. sugerowana cena detaliczna (w której produkty kupują klienci detaliczni)
  2. cena NDP
  3. cena hurtowa

  Każda osoba, która podpisuje umowę dystrybutorską, zostaje zarejestrowana na pozycji Nowego Dystrybutora i zyskuje prawo do kupowania produktów z 15-procentową zniżką od ceny detalicznej, czyli w cenie NDP. Jeżeli w ciągu dowolnych dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych Nowy Dystrybutor wygeneruje obroty osobiste (czyli pochodzące z zakupów dokonanych na swój numer dystrybutorski) o łącznej wartości 2 cc, uzyska prawo do kupowania produktów z 30-procentową zniżką od ceny detalicznej, czyli w cenie hurtowej.

  *Jeżeli Nowy Dystrybutor nie wygeneruje osobistych obrotów 2 cc, natomiast dokonana tego zasponsorowana przez niego osoba, na pozycję Assistant Supervisora awansuje zarówno ona, jak i jej sponsor. Jednak w tej sytuacji sponsor nie zyskuje prawa do ceny hurtowej i nadal kupuje produkty w cenie
  NDP.

  Struktura premii i zysk NDP

  - Premia naliczana Dystrybutorom zależy od zajmowanego przez nich stanowiska w planie marketingowym. Niezależnie od tego, w jakich cenach dystrybutorzy kupują produkty, zawsze otrzymują zysk NDP oraz przypisane do ich pozycji premie.

  - Zysk NDP – kwota wypłacana sponsorowi od obrotów jego wszystkich bezpośrednio zasponsorowanych Nowych Dystrybutorów, do chwili ich awansu
  na pozycję Assistant Supervisora. Jest to różnica między ceną NDP a ceną hurtową.

  - Premia osobista – premia od wszystkich zakupów dokonanych na swój numer dystrybutorski – ma ona formę upustu, naliczanego podczas dokonywania zakupów. Wysokość procentowa tej premii (od 5 do 18% wartości detalicznej kupionych produktów) zależy od stanowiska zajmowanego w planie marketingowym.

  - Premia od Nowych Dystrybutorów – premia wypłacana sponsorowi (od stanowiska Assistant Supervisora wzwyż) od wszystkich zakupów jakich dokonują jego Nowi Dystrybutorzy. Jej wysokość procentowa jest taka sama, jak Premii osobistej (również uzależniona od stanowiska w planie marketingowym).

  Definicje wszystkich pojęć oraz szczegółowe informacje znajdziesz w „Zasadach Działalności FLPP”. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub dodatkowych pytań, poproś o wyjaśnienie swojego sponsora lub Managera grupy. Daj nam znać jeżeli nie wiesz, kto jest Managerem twojej grupy, a pomożemy ci się z nim skontaktować.

  Żródło: Forever Poland Styczeń 2013

  czytano: 3450 razy

  autor:

  data dodania: 2013-02-23 00:37:12


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA