FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Gregg Maughan, President - Znów stań się dzieckiem!

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieGregg Maughan, President - Znów stań się dzieckiem!

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jestem bardzo dumny z moich dzieci. Kiedy na nie patrzę, myślę o cechach, które mają, i które powinniśmy mieć my, by zdobywać z Forever szczyty i zbudować odnoszący sukcesy biznes. Przyjrzyjmy się tym dziecięcym cechom, które i nam mogą pomóc stać się lepszymi Dystrybutorami.

  Bądźcie młodzi i nieustraszeni
  Przypomnijcie sobie czasy, gdy byliście dziećmi – czuliście wtedy, że możecie osiągnąć wszystko. Mówiliście mamie: Wychodzę, żeby coś zrobić i nie liczyła się jej odpowiedź – wy i tak mieliście poczucie, że możecie osiągnąć, co tylko chcecie. Właśnie takiego podejścia potrzebujemy jako Dystrybutorzy Forever. Musimy znowu stać się młodzi, pełni życia, energii i nieustraszeni.

  Bądźcie twórczy
  Zbyt często popadamy w rutynę codziennych działań. Podążamy z prądem i robimy to, co wszyscy inni, dlatego stajemy się przeciętni. Z jakiegoś powodu sami się ograniczamy, słuchając tych, którzy mówią: Nie uda ci się. Co robisz? Sprzedajesz Aloe-co? Nie zarobisz na tym żadnych pieniędzy! Nie słuchajcie złodziei marzeń. Uwierzcie w siebie. Odzyskajcie swoją kreatywność! To przywróci waszemu życiu emocje i wizję oraz pomoże wam znów świetnie się bawić.

  Budujcie zaufanie
  Dzieci są ufne, prawda? Patrzą na swoich rodziców i wierzą w każde ich słowo. Wy też musicie być ufni. Musicie zaufać swoim sponsorom. Musicie zbudować zaufanie w waszych dystrybutorach. Zaufanie ma ogromne znaczenie, jeśli chcecie, by Wasz biznes Forever odnosił sukcesy. Dzieci są też pełne miłości. Kochają nas, niezależnie od wszystkiego! Umiejętność kochania jest dla nas, jako dystrybutorów, ogromnie ważna. Niezwykle istotne jest okazywanie miłości swojemu zespołowi, innym strukturom, ludziom, których spotykamy; okazywanie im naszej troski i tego, że pragniemy im pomóc. To pomoże Wam zbudować wielki biznes.

  Usuwajcie granice
  Dzieci nie znają ograniczeń ani rzeczy niemożliwych, nie istnieją dla nich żadne bariery, mogą osiągnąć wszystko, czego pragną. To samo odnosi się do waszego biznesu Forever. Zapomnijcie o ograniczeniach, usuńcie wszystkie przeszkody. Zacznijcie snuć wielkie marzenia i dostrzegać to, co możecie osiągnąć dzięki tej niezwykłej szansie.

  Bądźcie szczęśliwi

  Dzieci są takie radosne, nieprawdaż? Zawsze szczęśliwe, uśmiechnięte – potrafią znaleźć coś pozytywnego w każdej sytuacji. Jeśli chcecie być w Forever najlepszymi – BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWI! Bierzcie przykład z Rexa i cieszcie się budowaniem biznesu. Gwarantuję, że zaczniecie wtedy przyciągać ludzi jak magnes. Będą oni chcieli spędzać z wami czas i uczyć się od was. Pokazujcie ludziom, że kochacie to, co robicie. Niech widzą szeroki uśmiech na
  waszych twarzach, i chęć dzielenia się radością z innymi. To również pomoże wam zbudować wielki biznes.

  Wkroczyliśmy w nowy rok
  , w którym chciałbym abyśmy „znów stali się dziećmi!” Zdobądźcie się na odwagę, by rozmawiać z ludźmi. MOŻECIE wyjść na scenę przed tłum ludzi, by powiedzieć o tym, co robicie w Forever. Bądźcie najlepszymi Dystrybutorami, jak tylko można, a możliwości w 2013 będą prawdziwie nieograniczone. Do zobaczenia na Hawajach. Aloe-ha!

  Gregg Maughan, President Forever Livuing Products
  Źrodłlo: Forever Poland, Luty 2013

  czytano: 4846 razy

  autor:

  data dodania: 2013-02-22 23:49:59


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA