FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Umowa responsoringu

  Strona głównaUmowa responsoringu

  wielkość tekstu: A | A | A  Umowa responsoringu może być zawarta z dystrybutorem, który nie był aktywny zgodnie z uwagami zawartymi w tej umowie.

  Dystrybutor zamierzający zmienić sponsora ma obowiązek złożenia potwierdzonego notarialnie oświadczenia o spełnieniu wymogów responsoringu.

  Zgodę na responsoring wydaje Dyrekcja FLP Poland po sprawdzeniu wszystkich dostępnych danych dotyczących działalności Dystrybutora w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

  Responsorowany Dystrybutor wznawia działalność jako Nowy Dystrybutor.

  Umowa RESPONSORINGU  --->> czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 7341 razy

  autor:

  data dodania: 2006-06-26 21:51:20


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA