FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Żelazna kondycja - Tomasz Brzeski

  Strona głównaBLOGPoradyZdrowieSport a ForeverŻelazna kondycja - Tomasz Brzeski

  wielkość tekstu: A | A | A

  Już tydzień przed startem zacząłem mocno nawadniać organizm oraz unikałem pokarmów dodatkowo go zakwaszających. Pilnowałem, aby na te kilka dni przed zawodami nie nabawić się jakiegoś przeziębienia, dlatego skupiłem się na suplementacji Forever Absorbent C, Forever Garlic-Thyme oraz Forever ImmuBlend. Istotny składnik stanowi również Forever Arctic Sea, bogaty w kwasy Omega-3.

  Zdradzę kilka sekretów związanych z tajemnicą osiągnięcia tak dobrego rezultatu oraz bardzo szybkiej regeneracji po zawodach. Już wieczorem, dzień przed zawodami rozpisałem sobie kolejność podawania płynów, suplementów oraz pokarmów, w takiej ilości i składzie, aby zabezpieczyć tracone kalorie oraz składniki mineralne i wodę. Głównymi produktami, które wziąłem pod uwagę były Forever Fast Break, Forefer Aloe2Go, Forever Lite, Forever ARGI + oraz Natura Q10, a także rodzynki, daktyle i banany. Dzień startu wyglądał następująco: . . . .

  Cały art. czytaj materialy dod.

  czytano: 7045 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2012-11-22 23:13:24


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA