FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Porażka nie jest wrogiem

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Porażka nie jest wrogiem

  wielkość tekstu: A | A | A

  Wszyscy doświadczamy porażek i wszyscy pragniemy sukcesu. Dlaczego więc niektórzy rezygnują już w obliczu pierwszych wyzwań, a inni wytrwale podążają do przodu i osiągają szczyt? Jak to jest, że jedni ludzie, których poznajesz z Forever, nigdy nie awansują wyżej niż na pozycję Assistant Supervisora, podczas gdy inni zostają Eagle Managerami i odbierają swój czek Chairman’s Bonus?

  Czytałem ostatnio artykuł, którzy rzuca nieco światła na tę kwestię. Był on poświęcony nowej książce dziennikarza Paula Tougha, zatytułowanej How Children Succeed: Grit, Curiosity, and the Hidden Power of Character (Jak dzieci odnoszą sukces: męstwo, ciekawość i ukryta siła charakteru). Autor podkreśla w niej, że, aby dzieci wyrosły na silnych, odnoszących sukcesy ludzi, musimy pozwalać im doświadczać porażek. Według niego, dzięki porażkom dzieci nabywają cech niezbędnych do odnoszenia sukcesów, takich jak optymizm, wytrwałość, odporność i męstwo. Nie raz myślałem, że zbyt mocno chronimy swoje dzieci przed poniesieniem porażki. Tak samo, jak czasem za bardzo staramy się uchronić . . .

  Caly art. czytaj materriały dodatkowe

  czytano: 7792 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2012-11-22 22:24:24


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA