FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Pewność sukcesu

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Pewność sukcesu

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jestem bardzo szczęśliwy, że spotkałem się z tak wieloma z Was na Super Rally, tu u nas w Phoenix. Przyznam, że choć ostatnie dwa Zjazdy, w Denver i w Waszyngtonie, szalenie mi się podobały, przywitanie Was na rodzimej ziemi Forever Living szczególnie mnie wzruszyło. Mam Chairman of the Board & CEO nadzieję, że podobały Wam się wycieczki do Biura Głównego i Forever Nutraceutical. Gratuluję Wam wszystkim, którzy zaangażowaliście się i ciężko pracowaliście, by uzyskać kwalifikację do udziału w Super Rally oraz w wycieczkach Silver i Traditional Post Rally.

  Dzięki Wam Zjazd był tak wspaniały.
  Podczas gdy świetnie się bawiliśmy na Super Rally w Phoenix, nie przestawałem myśleć o niesamowitych możliwościach, jakie przynosi nasze nowe Global Rally. Możesz się zastanawiać: „Czy to dla mnie? Czy to może być mój najlepszy rok z Forever? Czy mogę wyjechać na Hawaje?” Masz czas do 31 grudnia, by zakwalifikować się na wycieczkę życia. A tym, co jest Ci najbardziej potrzebne do osiągnięcia tego celu, jest pewność. Zawsze kiedy rozważam kwestię pewności, przypomina mi się powiedzenie Eleanor Roosevelt: Co moglibyśmy osiągnąć, gdy byśmy wiedzieli, że nie możemy ponieść porażki? Zastanów się przez chwilę, co musisz zrobić, aby zakwalifikować się na Global Rally. Aby to osiągnąć wystarczy 1500 cc. Forever już daje Ci wszelkie możliwości, byś zrealizował swoje cele: większą swobodę finansową, poprawę zdrowia, budowanie relacji czy dzielenie się z innymi. Potrzebujesz tylko pewności, by wiedzieć, że z Forever jako „zapleczem” nie możesz ponieść porażki.

  Są różne sposoby na nabranie pewności potrzebnej Ci, by był to twój najlepszy rok z Forever. Po pierwsze, pamiętaj o tym, jak wielu ludzi przed Tobą osiągnęło już wielki sukces. W naszym czasopiśmie pokazujemy ścieżki osób, które mają określone osiągnięcia i świętują swoje sukcesy. Skoro ci Dystrybutorzy tego dokonali, Ty też możesz. Musisz tylko myśleć o tych, którzy byli przed tobą i mieć pewność, że i Ty możesz odnieść taki sukces. Po drugie, doceń sukces, jaki odniosłeś do tej pory. Poświęć chwilę na ocenę swojej działalności w minionym roku. Co zrobiłeś dobrze? Ważne jest, aby skoncentrować się na pozytywnych aspektach swoich działań, by dzięki temu, pracując nad realizacją kolejnych celów, odtworzyć swoje sukcesy. Nie skupiaj się na rozczarowaniach. Jeżeli popełnisz błąd, odnotuj go i powiedz sobie:
  „Następnym razem zrobię to lepiej.” Potem zastanów się, czego będzie wymagało osiągnięcie do końca roku postawionych sobie celów. Kiedy jesteście pewni siebie, możecie podejść do swojego zaangażowania w Forever ze świadomością, że dokładnie wiecie co musicie zrobić, że potraficie to zrobić, i że kiedy to zrobicie, nagrody okażą się warte wysiłku włożonego w ich zdobycie. W życiu nie ma wielu dziedzin oferujących taką gwarantowaną szansę, by zdobyć wszystkie nagrody, jakie Forever dla Was stworzyło. Gratuluję Wam więc dotychczasowych sukcesów i zachęcam do nabrania pewności, potrzebnej do tego, by był to Wasz najlepszy rok.

  Źródło: Forever Wrzesień-Październik 2012

  czytano: 5772 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2012-10-20 23:29:33


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA