FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Do PRZYJACIÓŁ

  Strona głównaBLOGPorady Chwile zadumy, pokazy slajdówDo PRZYJACIÓŁ

  wielkość tekstu: A | A | A

  Tym razem otrzymalem jak zwykle bardzo watościowy pokaz slajdów i chciałem podzielić się w Wami, którzy tu zaglądacie.
  . . . . . . . .  . .

  Często w naszym życiu jesteśmy deptani, gnieceni, gwałceni, czujemy się kompletnie bez nastroju. Ale to nie ważne, bo nigdy nie tracimy na naszej wartości. Brudni czy czy czyści, zgnieceni czy cali, wysocy czy niscy, grubi czy chudzi, to wszystko jest nie ważne. Nie wpływa to w żaden sposób na nasze wartości !  Ceną naszego życia nie jest jak wglądamy ale co zrobilismy i co wiemy. . . pomyśl . . . życie jest  takie krótkie i szkoda by go . . . 


  Jeśli masz życzenie możesz go zapisać na swoim kompie i przesłać ten pokaz swoim przyjaciołom  . . .


  czytano: 15151 razy

  autor:

  data dodania: 2012-10-17 23:48:43


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA