FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Osobisty plan B

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverBLOG do wykorzystania ale trzeba przepisać ze starej aloetechTeNaGr Osobisty plan B

  wielkość tekstu: A | A | A

  Własny biznes plan powinien posiadać każdy, bez względu na wykonywaną pracę czy status społeczny. Nie ważne, czy dana osoba jest zatrudnionym etatowcem czy lokalnym przedsiębiorcą, czy może pracuje w branży MLM. Gdziekolwiek bowiem pracujesz - staraj się jak najlepiej i spodziewaj sukcesów, jednakże bądź zawsze przygotowany na sytuacje kryzysowe. W pracy zawodowej podobnie jak i w życiu są hossy i bessy, wzloty i upadki, jednakże Ty możesz doprowadzić do sytuacji, w której taki upadek będzie bezbolesny, gdzie nie będziesz zaskoczony, ponieważ twój Plan B, osobisty biznes plan, sprawi, że na taką kryzysową sytuację, jak i każdą inną, będziesz po prostu przygotowany.

  Podstawowe punkty twojego zabezpieczającego planu to:
  1) Bądź zawsze zabezpieczony finansowo, ważne abyś posiadał płynne środki pieniężne na każdy ewentualny ruch, to może być sytuacja przerwy w życiu zawodowym, a Ty przecież musisz za coś płacić rachunki, ale to może być również sytuacja niepowtarzalnej okazji do inwestycji, np. nieruchomość w bardzo przystępnej cenie, bądź wyjątkowa okazja na rynku sztuki, po prostu zawsze warto w swoim biznes planie mieć takie pieniądze zaznaczone.

  2) Kolejną niezwykle istotną sprawią jest rozbudowana sieć kontaktów, które ułatwiają ruch w sytuacji kiedy np. tracisz swoją dotychczasową pracę, ale również w sytuacji kiedy chcesz rozwijać swój np. działająco lokalnie biznes, każdy kontakt zewnętrzny to szansa na pozyskanie pomocy lub odpowiednie pokierowanie, a także sposób na szybszą drogę dotarcia do odpowiednich drzwi.

  3) Dodatkowe umiejętności to kolejny ważny punkt Twojego biznes planu. Może bowiem zdarzyć się sytuacja, że Twoje dotychczasowe zawodowe umiejętności okażą się po prostu niepotrzebne, stracisz popyt na swoje usługi, na swoje produkty. Warto zatem stworzyć sytuację, w której bez jakiegokolwiek problemu jesteś w stanie się przekwalifikować i już od następnego dnia zacząć pracę w nowej branży, z nowymi umiejętnościami. Jest to droga aby realizować siebie od nowa, bez zbędnych pytań: co dalej. Do tego trzeba jednak zainwestować w naukę alternatywnego zawodu już teraz, bądź zacząć kurs weekendowy od następnego weekendu, albo wybrać studia, wachlarz możliwości jest szeroki, każdy może wybrać według własnych preferencji.

  4) Warto również przebywać w odpowiednim środowisku, pojawiać się, utrzymywać kontakty, przychodzić na wspólne spotkania. Będąc biznesmenem i przebywając w środowisku biznesmenów, masz szansę poznawania wciąż nowych, bogatych w doświadczenia osób z najróżniejszych branż. Prosty wniosek – jakie środowisko takie kontakty, jakie kontakty takie korzyści. Jeśli chcesz być na bieżąco, spotykaj się z ludźmi, którzy są w stanie wnieść coś do twojego życia zawodowego, pamiętaj bowiem, że każdy może się przydać w przyszłości.

  Jeśli pracujesz w branży MLM, ale nie tylko, to z pewnością zainteresują Cię dwa poniższe artykuły:
  http://www.rankingmlm.com/articles/article/18
  http://www.rankingmlm.com/articles/article/17

  Biznes plan to rozwiązanie dla każdego, jeśli go posiadasz jesteś człowiekiem bardziej świadomym, usatysfakcjonowanym i spokojnym, rożnego rodzaju chwilowe zmiany sytuacji nie są w stanie wyprowadzić Cie z równowagi i wprawić w stan bezczynności. Zastanów się i zainwestuj w swoją przyszłość, spraw, że poczujesz kontrolę nad własnym życiem.

  Autor;   Daniel Kubach
  Źródło:  http://www.rankingmlm.com/

  czytano: 3924 razy

  autor:

  data dodania: 2012-09-25 20:13:47


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA