FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  11 zasad Billa Gatesa

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverBLOG do wykorzystania ale trzeba przepisać ze starej aloetechTeNaBl11 zasad Billa Gatesa

  wielkość tekstu: A | A | A

  Zasada 1: Dopasowuj się
  Zaakceptuj że życie nie jest fair. Nikt nie jest ideałem, ani urodzonym szczęściarzem, musisz nauczyć się adaptować swoje życie i zmieniać je. To jak będzie Ci się układało zależy tylko od Ciebie. Musisz zarządzać i radzić sobie z każdą sytuacją.

  Zasada 2: Podążaj za sukcesem
  Nie ma znaczenia to kim jesteś, musisz podążać za sukcesem, dopiero wtedy osiągniesz to czego chcesz. Sukces jest wartością nadrzędną, może zmienić Twoje zachowanie, nastawienie, nawet poczucie własnej wartości. Jeśli myślisz, że sukces Ci się nie należy jesteś w dużym błędzie.

  Zasada 3: Bez bólu nie ma wyników

  Sukces nie przyjdzie sam, jeśli go pragniesz musisz za niego zapłacić. To podstawowa zasada, nie zostaniesz dyrektorem generalnym jeśli na to nie zapracujesz. Nie będziesz zarabiać 25 tysięcy miesięcznie jeśli nie włożysz w to żadnego wysiłku. Dlatego przestań myśleć, że sukces spadnie z nieba, bez ciężkiej pracy niczego nie osiągniesz.

  Zasada 4: Zmień swoje nastawienie

  Jeśli uważasz, że twoi nauczyciele w szkole są surowi, pomyśl o swoich przyszłym szefie. Przestań obwiniać innych i zmień swoje nastawienie w postrzeganiu innych ludzi i rzeczy.

  Zasada 5: Wszystko ma znaczenie
  Nie ważne jak mały czy duży jest biznes jeśli przyniesie Ci dochody. Mały biznes może przeistoczyć się w duży. Robiąc codziennie małe kroki, pewnego dnia możesz osiągnąć duży rezultat.

  Zasada 6: Ucz się na błędach

  Każdy popełnia błędy, nikt nie jest doskonały na tym świecie. Jeśli kiedykolwiek popełnisz błąd, wyciągnij z niego naukę i nigdy więcej nie popełnij. W ten sposób zbliżasz się do sukcesu.

  Zasada 7: Zrób to sam
  Na tym świecie większość musisz zrobić samemu. Przestań polegać na innych, w przeciwnym wypadku niczego się nie nauczysz. To twój sukces, nie innych!

  Zasada 8: Masz tylko jedną szansę
  Wiele w Twoim życiu wydarzy się tylko raz. Dlatego musisz docenić każdą okazję i ją wykorzystać. Czasem jeśli zmarnujesz daną szansę, nie martw się, a spróbuj ją odtworzyć.

  Zasada 9: Ceń swój czas
  Mamy tylko 24 godziny każdego dnia, 365 dni każdego roku. Tak na prawdę to niewiele czasu, życie jest krótkie. Musisz nauczyć się cenić swój czas. Zainwestuj go w osiągnięcie sukcesu. Pamiętaj aby dzisiejszych zadań nie przesuwać na jutro.

  Zasada 10: Rób to co powinieneś

  To co codziennie widzisz w telewizji nie jest prawdziwym życiem. W prawdziwym życiu musisz wziąć sprawy w swoje ręce.

  Zasada 11: Bądź miły dla innych

  To złota zasada, traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany. Jeśli chcesz by inni byli dla Ciebie mili, bądź miły. Jeśli chcesz być bogaty spraw aby inni najpierw się wzbogacili. Ta zasada nigdy się nie zmieni, musisz się do niej stosować aby osiągnąć sukces.

  Dopisek własny . 
  ... to nie Bill Gates jest autorem tych porad, ale amerykanski pedagog Charles J. Sykes
  dopisano nazwisko Billa Gatesa, aby robic lepsze wrażenie

  Źrodło:
  http://urbanlegends.about.com/...

  czytano: 6183 razy

  autor:

  data dodania: 2012-09-11 22:01:26


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA