FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Mistrzowskie osiągnięcia z Forever - Katarzyna Jurkowska, sportsmenka

  Strona głównaBLOGPoradyZdrowieSport a ForeverMistrzowskie osiągnięcia z Forever - Katarzyna Jurkowska, sportsmenka

  wielkość tekstu: A | A | A

  Po raz kolejny mam ogromną przyjemność napisać dla wspaniałej firmy Forever Living Products, która od szesnastu lat towarzyszy mi w drodze przez życie. Moja przygoda z Forever zaczęła się w czasach przedszkolnych kiedy, jako filigranowa dziewczynka, ciągle byłam nieobecna w przedszkolu, ponieważ zawsze jakaś choroba stawała mi na przeszkodzie. Wtedy ciocia Marylka (Soaring Manager Maria Grotyńska) zaproponowała mamie, by zaczęła podawać mi Miąższ Aloe Vera i Mleczko Pszczele. Po niedługim czasie ciocia usłyszała od taty: Jak te opłaty za przedszkole bardzo wzrosły. Wytłumaczenie było proste: przestałam chorować i dlatego cały miesiąc chodziłam do przedszkola.

  Od tamtej pory nie rozstaję się z produktami Forever. Dzisiaj, jako dwudziestoletnia sportsmenka i studentka pierwszego roku Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach wiem, jak wiele zyskuję dzięki produktom Forever. Moim pierwszym i najważniejszym trenerem jest pani Beata Bodzoń. Będąc w Kadrze Narodowej od 2007 roku, trenuję w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zabrzu pod okiem trenerów z zagranicy. Systematyczność i intensywność wysiłku na treningach jest ogromna, dlatego takie produkty jak: Forever Active HA, który jest „smarem” dla stawów i nawilża skórę, czy Nature-Min i Forever Calcium wzmacniające kości i układ nerwowy, są niezbędne dla mojej codziennej diety. Przy tak niebezpiecznym i urazowym sporcie skręcenie stawów, naciągnięcie mięśni, stłuczenia, otarcia czy sińce, to codzienność.

  Dlatego na każdym treningu mam ze  sobą Galaretkę Aloe Vera, Aloe MSM Gel, Aloesową Emulsję Rozgrzewającą i Aloe First, który jest pierwszą pomocą przy otarciach. Jak już wspomniałam w ulotce o ARGI+, jest to produkt, po którym zdecydowanie lepiej się czuję. Mogę przepracować cały trzy – czterogodzinny trening, nie odczuwając większego zmęczenia. Mój organizm jest lepiej dotleniony, dzięki czemu mam więcej siły i głębszy oddech. To ułatwia mi wykonywanie trudnych elementów gimnastycznych. ARGI+, w połączeniu z Forever Lite i Aloe Berry Nectar znacznie zwiększa moją wytrzymałość i pozwala mi kształtować mięśnie.

  Na mojej półce w łazience są jeszcze:
  - Aloesowe mydło w płynie, które oczyszcza skórę z zanieczyszczeń (magnezji i potu), nawilża ją i wygładza
  - Emulsja Aloesowa, która wyrównuje bilans wodny w tkankach naskórka
  - Aloesowa Emulsja Nawilżająca, bo się szybko wchłania, hamuje proces starzenia i działa regenerująco
  - Aloesowy Dezodorant, który daje efekt długotrwałej, naturalnej świeżości, nie zawiera soli aluminium i nie plami ubrań
  - Aloesowa pasta do zębów, która delikatnie rozjaśnia szkliwo,  nie zawiera fluoru, a w swoim składzie ma propolis, który zwalcza stany zapalne w jamie ustnej.

  Stosuję również Forever Nature’s 18. Są to pyszne „cukiereczki” zawierające warzywa i owoce oraz FAB, który daje mi naturalny zastrzyk energii. Aloe2Go w swoim składzie ma miąższ aloe vera ze wszystkimi jego właściwościami, połączony z mieszanką owoców i, ze względu na poręczną saszetkę, jest bardzo przydatny w podróżach (zwłaszcza lotniczych).
  Jestem bardzo wdzięczna pani doktor Marii Kraczka – o każdej porze dnia i nocy mogę liczyć na jej bardzo profesjonalną pomoc i dobrą radę. Jestem zawodniczką Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

  Od 1998 roku trenuję gimnastykę sportową. Od czasu rozpoczęcia kariery sportowej osiągam wysokie wyniki w sporcie i nauce. Pomimo dużego obciążenia treningowego i dysleksji, na świadectwie maturalnym uzyskałam średnią ocen 4,95. Jestem pewna, że pomogły mi w tym Mleczko Pszczele, Nature-Min i Arctic-Sea. Od 2003 roku należałam do Kadry Narodowej juniorek, a od 2007 roku do Kadry Narodowej Seniorek. Zdobyłam też klasę mistrzowską w gimnastyce sportowej kobiet. Według rankingu Polskiego Związku Gimnastycznego zajmuję czołowe  miejsce w składzie Kadry Narodowej. Aby osiągnąć sukcesy w tej trudnej dyscyplinie sportu, która składa się z czterech przyrządów (skok przez konia, ćwiczenia na poręczach, równoważni i ćwiczenia wolne na planszy) trenuję 3,5 godziny dziennie. Czas wolny od studiów i treningów poświęcam na udział w imprezach sportowych, zawodach oraz zgrupowaniach.

  Jestem wielokrotną mistrzynią Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski. Moimi największymi osiągnięciami są wicemistrzostwa w ćwiczeniach na równoważni na Pucharach Świata w Ostrawie (Czechy) w grudniu 2011 roku i Mariborze (Słowenia) w czerwcu 2012 roku. W Turnieju Międzynarodowym w Mińsku we wrześniu 2010 roku zdobyłam złoty medal w ćwiczeniach na równoważni i srebrny w ćwiczeniach wolnych, a w japońskim mieście Toyota w 2009 roku wywalczyłam brązowy medal w skoku przez konia.

  Została mi przyznana prestiżowa nagroda imienia profesora Jana Janowskiego dla Najlepszego Zawodnika TS Wisła w 2009 roku. Otrzymałam puchar za pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Prezesa Polskiego Związku Gimnastycznego Olsztyn 2010. Łącznie zdobyłam 28 pucharów i 97 medali, w tym 47 złotych, 22 srebrne i 28 brązowych. Jestem świeżo upieczonym instruktorem gimnastyki sportowej. Zostałam wicemistrzynią w plebiscycie na Najpiękniejszą Sportsmenkę Małopolski w 2011 roku.

  Bardzo cenię jakość kosmetyków kolorowych Sonya. Dlatego na balu studniówkowym ja i moje koleżanki miałyśmy makijaże wykonane przez Patrycję Kwater - profesjonalną wizażystkę Sonya.  Wprowadzając stopniowo od szesnastu lat produkty Forever: napoje aloesowe, suplementy diety, produkty pszczele, produkty dla harmonijnej sylwetki, pielęgnacji skóry i higieny, a także kosmetyki z serii Sonya, mam doskonałe samopoczucie, potrafię się skoncentrować, szybko zapamiętuję i bardzo dobrze wyglądam.

  W najbliższym czasie chcę awansować na stanowisko Supervisora w Forever, a następnie na Managera.
  DZIĘKUJĘ FOREVER!
  Katarzyna Jurkowska

  Art. w oryginale , czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 11426 razy

  autor: Gazeta Forever Poland, 7-8/2012

  data dodania: 2012-08-19 23:37:38


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA