FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Uzdrawianie przez kreatywność

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverBLOG do wykorzystania ale trzeba przepisać ze starej aloetechTeNaGr Uzdrawianie przez kreatywność

  wielkość tekstu: A | A | A

  autorem artykułu jest Teresa Maria Zalewska
  Termin uzdrawianie kojarzy się nam z określonymi
  metodami pracy z ciałem fizycznym lub energetycznym, które mają doprowadzić organizm do stanu równowagi psychofizycznej. Sposobów pracy ze sobą jest wiele, począwszy od ofert medycyny konwencjonalnej, a skończywszy na metodyce proponowanej przez wielość uzdrowicieli w różnych częściach świata. W funkcjonującym obecnie modelu rzeczywistości, odpowiedzialność za rezultaty leczenia ponosi przede wszystkim uzdrowiciel (nieważne czy jest nim lekarz, czy osoba zajmująca się sztuką uzdrawiania w szerokim tego słowa znaczeniu). Wiedza, którą obecnie dysponujemy przenosi jednak odpowiedzialność za dobrostan zdrowotny na pacjenta, wskazując mechanizmy powstawania choroby tkwiące w sposobie myślenia i emocjonalnego reagowania. To czy z niej skorzystamy i staniemy się współtwórcami własnego, spełnionego i zdrowego życia, czy nie, zależy w znacznej mierze od nas (patrz art. Nowa wizja uzdrawiania - www.obk.com.pl).

  Czym jest uzdrawianie przez kreatywność?

  Proces tworzenia doświadczeń życiowych trwa bezustannie. Czy chcemy, czy nie, świadomie, czy bez udziału własnej mądrości intuicyjnej, tworzymy otaczającą rzeczywistość. Skutki naszej twórczości pozostawiają czasami wiele do życzenia tak dla nas samych jak i otoczenia, ale proces trwa. Myśli, słowa i czyny uruchamiają nowe doświadczenia. Jeśli opanujemy umiejętność uwalniania umysłu z myślowego chaosu i nauczymy się "wchodzić" w stan spokoju, ciszy, wówczas "przyjdą nam do głowy" nieprawdopodobne rozwiązania trudnych problemów, a działania uruchomione na bazie takich inspiracji, przyniosą poczucie zadowolenia a wraz z nim, odczuwanie dobrostanu psychofizycznego. To, że optymiści żyją dłużej, a radość jest najlepszym sprzymierzeńcem zdrowia, wiemy z obiegowych opinii.

  Czy znajdziemy czas na samoobserwację i podejmiemy próbę zmiany stylu myślenia na bardziej optymistyczny?

  Czy nauczymy się zarządzać emocjonalnym poziomem życia, a tym samym uchronimy nasze myślenie od destruktywnych informacji świata zewnętrznego?

  Czy otworzymy się na własną mądrość,
  własny twórczy potencjał i wykreujemy w oparciu o niego swoje życiowe doświadczenie?
  Odpowiedzi na powyższe pytania musi udzielić sobie każdy z osobna.

  Pozdrawiam
  Teresa Maria Zalewska
  --
  Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

  czytano: 4409 razy

  autor:

  data dodania: 2012-04-28 18:31:30


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA