FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Utwórz konto / Zaloguj

  Sukces zależy od ciebie

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverArtykułyArtykuły z internetuSukces zależy od ciebie

  wielkość tekstu: A | A | A

  autorem artykułu jest Daniel Paterak

  Są pewne techniki manipulacyjne za pomocą których możesz troszeczkę sobie pomóc i zmienić swoją pozycję w stadzie. Oczywiście nie każdy jest urodzonym przywódcą i nie każdy jest tym zainteresowany, ale im więcej poddajesz się w grupie tym więcej pozwalasz, aby dominowali nad tobą koledzy. Na całym świecie jest mnóstwo szkół, które oferują rozmaite kursy w stylu „Wypracuj swój sukces” „10 dni aby zostać liderem”. Trzeba wyłożyć nie lada pieniądze, aby zdobyć wiedzę potrzebną na wypracowanie sobie sukcesu. Duży procent ludzi nie zdaje sobie jednak sprawy, że może pomóc sobie samemu poprawiając u siebie parę rzeczy tu i ówdzie.

  Zacznij od stroju
  Szata zdobi człowieka – ktoś kiedyś tak powiedział i miał świętą rację. Twój strój w danej sytuacji przekazuje o tobie najważniejsze informacje. Czasem opłaca się iść do sklepu i wydać parę ładnych setek na markowe ubrania. W pewnych sytuacjach i zdarzeniach na twoją korzyść działa również niekonwencjonalne połączenie stylów. Możesz zyskać wtedy parę punktów na plus dzięki komentarzom „ale on się świetnie ubiera”. Nie wolno jednak przesadzać! Idziesz na spotkanie w sprawie pracy: garnitur, koszula. Ważny dzień w pracy: garnitur, koszula bądź spodnie materiałowe i koszula golfowa. Luźny dzień w pracy: casual czyli jeansy ze sportową koszulą.

  Popracuj nad postawą
  Człowiek smutny i przygnębiony zazwyczaj nie wiedząc o tym chodzi przykurczony. Po jego minie można poznać, że ma problemy. Człowiek sukcesu chodzi wyprostowany chcąc wybić się z tłumu, być zawsze o głowę wyżej. Pamiętaj, że sylwetka wyprostowana świadczy o twojej pewności i dobrym samopoczuciu.

  Głos
  Jeśli mówisz cicho jak myszka i często zawieszasz głos, bo nie jesteś pewny tego co mówisz to wiedz, że będziesz tkwił na swoim stanowisko przez następne dziesięć lat póki nie zmieni się zarząd. Mów głosem pełnym, spokojnie i najważniejsze mądrze!. Nie wygłaszaj pochopnie komentarzy, przemyśl dwa razy zanim coś powiesz. Pisz przemówienia. Używaj odpowiedniego słownictwa.
  To tylko nieliczne rzeczy, które można poprawić w funkcjonowaniu własnego ja. Jednak nie ma złotej recepty na stworzenie lidera. Trzeba tylko pamiętać, że jak cię widzą tak cię piszą.

  --
  Daniel Paterak
  specjalista od mediów
  www.giganciswidnicy.pl

  Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

  czytano: 3418 razy

  autor:

  data dodania: 2011-12-18 13:56:59


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Przelewy24
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA