FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Makijaż karnawałowy

  Strona głównaBLOGPoradyTematy aktualne na . . .Forever na KarnawałMakijaż karnawałowy

  wielkość tekstu: A | A | A

  Grudzień… Wystawy sklepów przypominają nam, że nadchodzą Święta, a co za tym idzie – Sylwester i czas karnawału.W związku z tym chciałam  przybliżyć Paniom tegoroczne trendy w makijażu karnawałowym oraz jego wykonanie przy pomocy kosmetyków kolorowych serii Sonya Colour Collection.

  Karnawał to czas, w którym możemy sobie pozwolić na wyjątkowo mocny makijaż. Jednak decydując się na taki make up, należy pamiętać, że wszystko  powinno ze sobą idealnie współgrać. Jeżeli kreacja jest klasyczną  "czernią” lub ma nasyconą, ciemną barwę, w kwestii makijażu mamy ogromne pole  do popisu.   . . »»

  czytano: 6524 razy

  autor:

  data dodania: 2011-12-04 16:42:28


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA