FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Jak przygotować skórę do zimy i na karnawał

  Strona głównaBLOGPoradyTematy aktualne na . . .Forever na KarnawałJak przygotować skórę do zimy i na karnawał

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jak przygotować skórę do zimy i na karnawał - Katarzyna Janiczek , konsultantka Aloesowej Urody

  Czekają nas też sylwestrowe i karnawałowe szaleństwa, dlatego musimy bardzo intensywnie i co najważniejsze systematycznie zacząć rozpieszczać naszą skórę. Bardzo często po intensywnym opalaniu możemy zaobserwować nadmierne pogrubienie naskórka. Jest to elastaza posłoneczna, do której bardzo często dołącza wysuszenie naskórka. Skóra jest ziemista, pozbawiona blasku, trudno wchłaniają się nałożone kremy i maseczki.

  Lato odeszło już w zapomnienie, czas przygotować naszą skórę do zimy. Niestety, po tegorocznych, wyjątkowo gorących wakacjach pozostały nam „pamiątki”, które trudno  zlekceważyć.

  Najlepszym sposobem jest . . . .Cały artykuł, czytaj dodatkowe materiały . .»»

  czytano: 6502 razy

  autor:

  data dodania: 2011-12-04 16:00:58


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA