FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Plan Marketingowy - prezentacja na Video

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuMateriały szkoleniowePlan Marketingowy - prezentacja na Video

  wielkość tekstu: A | A | A

  Witamy w naszym przewodniku po planie marketingowym Forever Living Products!

  Cieszymy się, że możemy zaprezentować najbardziej dochodowy plan wynagrodzeń w branży; plan opracowany tak, by nagradzać tych, którzy pragną osiągać dochody zaspokajające ich bieżące potrzeby oraz zapewniające przyszłe bezpieczeństwo, i aby to osiągnąć chcą pracować w etycznym środowisku.

  Nasz plan oparty jest na trzech fundamentalnych zasadach. Pierwszą jest UŻYWANIE PRODUKTÓW I MARKETING, co oznacza, że sam używasz produktów i dzielisz się swoimi doświadczeniami z innymi; druga to ŁĄCZENIE WYSIŁKÓW, co daje Ci możliwość znacznego zwiększenia dochodów poprzez sponsorowanie innych do biznesu; i ostatnia zasada: DZIAŁASZ W BIZNESIE DLA SIEBIE, ALE NIE SAM, co oznacza, że masz pomoc i wsparcie innych na całym świecie, którym tak samo jak Tobie zależy na Twoim sukcesie. W tym module szkoleniowym omówimy następujące elementy planu marketingowego: zniżka, marża detaliczna, Zysk NDP, Premia Osobista i Premia Grupowa.

  Najpierw wyjaśnijmy, jak mierzymy wartość obrotów
  . W FLP wartość obrotów określana jest w punktach kartonowych. Każdy produkt ma przypisaną wartość punktów kartonowych; ponieważ Twoją aktywność odzwierciedlają Twoje zakupy, towarzyszące im punkty kartonowe są kumulowane, aby określać twoje postępy w planie marketingowym, a także kwalifikację do innych programów promocyjnych. Kiedy składasz zamówienie, na fakturze znajdziesz informację o jego całkowitej wartości w punktach kartonowych.
  Kiedy zostajesz Dystrybutorem, kupujesz produkty bezpośrednio od Firmy z 15% upustem. Ponadto, sprzedając produkty klientom zarabiasz 15% ceny detalicznej.
  Kiedy twoje obroty w ciągu dowolnych dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych będą równe 2 punktom kartonowym, nabywasz prawo do kupowania produktów po cenach hurtowych, a Twoja zniżka i zysk detaliczny wzrastają do 30% ceny detalicznej.
  Kiedy zostajesz Dystrybutorem, kupujesz produkty bezpośrednio od Firmy z 15% upustem. Ponadto, sprzedając produkty klientom zarabiasz 15% ceny detalicznej.
  Kiedy twoje obroty w ciągu dowolnych dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych będą równe 2 punktom kartonowym, nabywasz prawo do kupowania produktów po cenach hurtowych, a Twoja zniżka i zysk detaliczny wzrastają do 30% ceny detalicznej.

  Jako Dystrybutor masz również przywilej sponsorowania innych jako Dystrybutorów, którzy rozwijają bazę klientów detalicznych. Możesz zyskać na aktywności osobistej i detalicznej tych dystrybutorów. Kiedy Twoi bezpośrednio zasponsorowani Dystrybutorzy zamawiają produkt, Firma wypłaca Ci zysk NDP w wysokości 15% wartości detalicznej. Kiedy twoi Dystrybutorzy nabywają prawo do kupowania po cenach hurtowych, zysk NDP przestaje Ci być wypłacany; jednak ich obroty nadal przynoszą Ci korzyści w postaci awansów w planie marketingowym oraz premii.

  Jako Dystrybutor masz również przywilej
  sponsorowania innych jako Dystrybutorów, którzy rozwijają bazę klientów detalicznych. Możesz zyskać na aktywności osobistej i detalicznej tych dystrybutorów. Kiedy Twoi bezpośrednio zasponsorowani Dystrybutorzy zamawiają produkt, Firma wypłaca Ci zysk NDP w wysokości 15% wartości detalicznej. Kiedy twoi Dystrybutorzy nabywają prawo do kupowania po cenach hurtowych, zysk NDP przestaje Ci być wypłacany; jednak ich obroty nadal przynoszą Ci korzyści w postaci awansów w planie marketingowym oraz premii.
  Możesz zwiększać swoje zarobki kwalifikując się na wyższe stanowiska w planie marketingowym: Assistant Supervisor; Supervisor; Assistant Manager i Manager. Aby pomóc Ci w awansie, punkty kartonowe od obrotów twojej grupy doliczane są do twoich osobistych punktów kartonowych, a kiedy uzbierasz wymaganą do osiągniecia danej pozycji liczbę punktów kartonowych, automatycznie awansujesz. Punkty kartonowe wymagane do awansu kumulowane są za bieżący i poprzedni miesiąc kalendarzowy. Jedną z wielkich zalet naszego planu marketingowego jest to, że jeśli raz osiagniesz dany poziom, nigdy nie zostaniesz cofnięty na poziom niższy; nigdy nie musisz martwić się o konieczność utrzymania wielkości obroów, by nie stracić pozycji w planie marketingowym.

  Uzyskasz awans na stanowisko Assistant Supervisora
  , kiedy Ty i Twoja grupa zgromadzicie 2 punkty kartonowe w okresie dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych. Np. jeśli Ty i Twoi Dystrybutorzy uzyskaliście 1 punkt kartonowy w styczniu i kolejny w lutym, awansujesz na stanowisko Assistant Supervisora. Oczywiście nie musisz czekać dwa miesiące; możesz uzbierać niezbędne punkty kartonowe w przeciągu jednego miesiąca albo nawet dnia. Co więcej, zachęcamy naszych Dystrybutorów do rozpoczynania działalności od zakupu zestawu Touch of Forever, o wartości 2 punktów kartonowych. Kupując Touch of Forever, od razu nabywasz prawo do kupowania produktów po cenach hurtowych a także zyskujesz wymaganą ilość punktów, potrzebną do awansu na stanowisko Assistant Supervisora.
  Ponadto, cena zestawu Touch of Forever sprawia, że jest on tańszy w zakupie niż gdybyś miał kupować każdy z zawartych w nim elementów osobno – jest to więc korzystniejszy sposób rozpoczęcia biznesu!
  Jako Assistant Supervisor otrzymujesz premię za całą aktywność osobistą po uzyskaniu awansu. Premia ta nosi nazwę Premii Osobistej i wynosi 5% sugerowanej ceny detalicznej wszystkich dokonanych przez ciebie zakupów produktów. Jedną z wielkich zalet planu FLP jest to, iż wszystkie premie  naliczane są na podstawie sugerowanej ceny detalicznej. W Polsce premia od zakupów własnych wypłacana jest w formie dodatkowego upustu.
  W miarę jak uczysz dystrybutorów w twojej grupie, by działali tak jak ty, sponsorują oni nowe osoby i twoja struktura rośnie. Kiedy Ty i Twoja grupa zgromadzicie 25 punktów kartonowych w ciągu dwóch kolejnych miesięcy (albo szybciej), automatycznie awansujesz na pozycję Supervisora i od tej pory twoja premia osobista wynosić będzie 8% wartości detalicznej twoich zakupów.
       Proces duplikacji, który rozpocząłeś powtarza się w sposób naturalny; Twoja struktura i obroty rosną, a kiedy razem z grupą osiągniesz 75 punktów kartonowych w okresie dwóch kolejnych miesięcy, awansujesz na pozycję Assistant Managera. Twoja premia od obrotów detalicznych wzrasta do 13%.
       Twoja sieć dystrybutorów powiększa się i kiedy w ciagu 2 kolejnych miesięcy osiągniesz 120 punktów kartonowych, awansujesz na stanowisko Managera i zaczynasz  otrzymywać premię w wysokości 18% od obrotów osobistych.
  Do tej pory opisaliśmy premie, które otrzymujesz od swoich obrotów osobistych. Teraz wytłumaczymy, jak otrzymujesz premie od sprzedaży dokonanej przez innych dystrybutorów w Twojej grupie. Premie te możesz otrzymywać po osiągnięciu pozycji Assistant Supervisora.
  Premie te zależą od pozycji osiągniętej przez dystrybutorów, którzy są zasponsorowani bezpośrednio przez Ciebie. Np. gdybyś był na stanowisku Managera i miał bezpośrednio zasponsorowanego Nowego Dystrybutora, otrzymałbyś 18% premię obrotów tego  Nowego Dystrybutora i każdej zasponsorowanej przez niego osoby. Jeżeli miałbyś  bezpośrednio zasponsorowanego Assistant Supervisora, otrzymałbyś 13% premię od obrotów tego Assistant Supervisora i jego grupy. Gdybyś miał Supervisora, otrzymałbyś 10% premię, a gdybyś miał Assistant Managera, otrzymałbyś 5% premię od obrotów tej grupy.
  W podobny sposób Assistant Manager otrzymuje premię w wysokości 13% od swoich bezpośrednio zasponsorowanych Nowych Dystrybutorów, 8% od swoich bezpośrednio zasponsorowanych Assistant Supervisorów i 5% od  Supervisorów.
  Supervisorzy otrzymują premię w wysokości 8% od Nowych Dystrybutorów i 3% od Assistant Supervisorów. Asystenci  Supervisora otrzymują premię w wysokości 5% od zakupów swoich  Nowych Dystrybutorów.
  Dotarliśmy do końca części szkoleniowej dotyczącej Premii  Osobistych i Grupowych. Zapraszamy cię teraz do odpowiedzi na poniższe pytania, dzięki czemu sprawdzisz, czy dobrze rozumiesz te elementy planu marketingowego. Kiedy zaznaczysz odpowiedź, kliknij „prześlij”, aby sprawdzić, czy jest ona poprawna.

  Dotarliśmy do końca części szkoleniowej dotyczącej Premii  Osobistych i Grupowych. Zapraszamy cię teraz do odpowiedzi na pytania zawarte na końcu prezentacji vdeo, dzięki czemu sprawdzisz, czy dobrze rozumiesz te elementy planu marketingowego. Kiedy zaznaczysz odpowiedź, kliknij „prześlij”, aby sprawdzić, czy jest ona poprawna.


  Oglądaj prezentację:  TU KLIKNIJ

  czytano: 7251 razy

  autor:

  data dodania: 2011-09-29 00:03:30


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA