FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Zadbaj o skórę (latem)

  Strona głównaBLOGPoradyTematy aktualne na . . . FOREVER na latoZadbaj o skórę (latem)

  wielkość tekstu: A | A | A

  Latem dbałość o dobrą kondycję wydaje się być prostsza – a listę powodów, dla których masz ochotę na większą aktywność otwierają dłuższe dni, lepsza pogoda i rodzinne wyjazdy. Najchętniej przez cały dzień nie wychodziłabyś z basenu, masz większą ochotę na spacery i wizyty w parku.

  I choć dla twojej kondycji
  może to być prawdziwym dobrodziejstwem, dla twojej skóry może stać się prawdziwym wyzwaniem. Wzmożona aktywność sprzyja utracie wagi i przyrostowi masy mięśniowej, natomiast słoneczne promieniowanie UV może spowodować nieodwracalne zmiany skórne, takie jak przedwczesne zmarszczki czy przebarwienia.

  Jak więc w pełni korzystać z lata, a jednocześnie chronić się przed negatywnym wpływem słońca? Mamy dla ciebie i twojej rodziny pięć porad, dzięki którym wspaniale spędzisz wakacje!


  Więcej czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 7162 razy

  autor:

  data dodania: 2011-07-19 18:34:25


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA