FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Bill Levis - Całkiem nowe pokolenie Dystrybutorów

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieBill Levis - Całkiem nowe pokolenie Dystrybutorów

  wielkość tekstu: A | A | A


  Wraz z postępem technologicznym na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat budowanie własnego, niezależnego biznesu Forever nabiera nowych, ekscytujących wymiarów. Każde pokolenie Dystrybutorów od inauguracji firmy w 1978 roku, miało możliwość używania do promocji biznesu nowoczesnych narzędzi i metod. Dziś dysponujemy technologią, która sprawia, że szansa FLP jest szczególnie atrakcyjna dla osób w wieku od 18 do 30 lat. Bez wątpienia przyszłym rozwojem i siłą tej wspaniałej firmy będzie się cieszyć w znacznej mierze właśnie to pokolenie, a przyszły  rozwój i siła waszego biznesu w dużej mierze zależeć będzie od waszej umiejętności sponsorowania i włączania do swojej grupy właśnie tych młodych ludzi. Czasem możemy wahać się przed proponowaniem szansy na biznes młodym ludziom, myśląc sobie, że są zbyt niedojrzali, by docenić naszą ofertę, lub że nie biorą życia na serio, lub że nie mają celów ani marzeń, nie mówiąc już o ambicji, by dążyć do ich spełnienia. Jest to całkowicie błędna percepcja młodszego pokolenia.

  Myślę, że mogę się wypowiedzieć na podstawie swojego doświadczenia ze sponsorowaniem nowego pokolenia Dystrybutorów, ponieważ swego czasu ja również byłem jego częścią. Miałem to szczęście, że MLM poznałem, gdy miałem zaledwie 15 lat, na długo przedtem zanim powstało FLP. I choć nie mogłem zaangażować się oficjalnie jako Dystrybutor dopóki nie skończyłem 18 lat, pomagałem rodzicom promować szansę na biznes i sprzedawać produkty. Już wtedy chciałem zarabiać dużo pieniędzy, a gdy przekroczyłem dwudziestkę, ożeniłem się i urodziły mi się dzieci, pragnienie to tylko wzrosło. Do FLP dołączyłem, gdy miałem dwadzieścia kilka lat i byłem wtedy uważany za jednego z „młodszego” pokolenia Dystrybutorów.

  Gdy byłem młodym człowiekiem, widziałem, jak wielkie finansowe sukcesy odnosili w MLM inni i byłem zdeterminowany, by osiągnąć taki sam z FLP. Jednym z elementów, które przyciągnęły mnie do FLP, była jak na ówczesne czasy nowatorska technologia, która pozwalała Dystrybutorom na bezpośrednie zamawianie i otrzymywanie premii z Biura Głównego. Miałem ogromne ambicje i mnóstwo energii, by je zrealizować, ale dla mojego sukcesu równie ważny był fakt, że miałem sponsorów (o pokolenie starszych ode mnie), którzy cały czas mnie wspierali. Było to szczególnie pomocne, gdy kogoś sponsorowałem: jakikolwiek brak wiarygodności wynikający z mojego wieku był nadrabiany przez tych spośród moich sponsorów, którzy mieli więcej doświadczenia i odnieśli większe sukcesy niż ja.

  Dziś młodzi ludzie mają takie same pragnienie sukcesu i finansowej niezależności jak ja, gdy byłem w ich wieku. Szczęśliwie, firma dotrzymuje kroku wprowadzając innowacyjne technologie i produkty szczególnie atrakcyjne dla obecnego młodego pokolenia. Są to m.in.: możliwość składania zamówień przez internet; narzędzie MyFLPBiz do zarządzania i rozwoju struktury oraz promowania swojego biznesu; Facebook, Google, YouTube i FLPmedia.com dla promowania produktów i szansy na biznes; a także wprowadzanie produktów popularnych wśród młodszego pokolenia, takich jak FAB Forever Active Boost (#321), Aloe Sunscreen Spray (#319) i ARGI+ (#320).

  Wszystko to sprawia, że oferta FLP jest dziś szczególnie atrakcyjna dla młodych ludzi, a wasze szanse na ich sponsorowanie nigdy nie były lepsze. Zachęcam Was do rozmawiania z młodymi osobami o ich marzeniach i celach, do dzielenia się z nimi naszymi fantastycznymi roduktami i do pokazywania im, jak mogą zarabiać z FLP przez całe życie. Dla mnie FLP faktycznie stało się źródłem dochodów na całe życie i jestem bardzo wdzięczny tym, którzy zwrócili się do mnie i pokazali mi jak to działa!

  źródło: Forever International, listopad 2010

  czytano: 7570 razy

  autor:

  data dodania: 2011-06-17 23:57:04


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA