FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Aloesowe lato

  Strona głównaBLOGPoradyTematy aktualne na . . . FOREVER na latoAloesowe lato

  wielkość tekstu: A | A | A


  Nie pozwól, by nadmiar słońca przeszkodził ci w realizacji wakacyjnych planów i pomysłów na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Zacznijmy od tego, że American Academy of Dermatology (Amerykańska Akademia Dermatologii – AAD) zaleca, aby niezależnie od typu karnacji, używać kremu ochronnego o szerokim spektrum (chroniącego zarówno przed promieniami UVA, jak i UVB) i faktorze co najmniej 15 przez cały rok – nawet jeśli nie będziesz przebywać w pełnym słońcu.

  Łatwy w użyciu Aloe Sunscreen Spray (kod 319) Forever Living Products ma SPF 30, zawiera nasz opatentowany, stabilizowany miąższ Aloe Vera, by nawilżać i odżywiać twoją skórę, a przy tym jest wodoodporny. Po prostu spryskaj nim skórę na 15-30 minut przed wyjściem na słońce, w tych sytuacjach, gdy wygodniej ci użyć sprayu. Nanoś go równomiernie i obficie do momentu, gdy pozostanie widoczny na skórze – to jest tak proste! Polubisz poręczną formę sprayu i świadomość, że ty i twoi najbliżsi jesteście dobrze chronieni przed szkodliwym działaniem słońca. Pamiętaj, by nakładać produkt co dwie godziny lub nawet częściej, gdy wchodzisz i wychodzisz z wody, lub gdy powietrze jest bardzo wilgotne. Dlaczego przez cały rok? Cóż, jak mówi AAD światło słoneczne składa się z dwóch rodzajów szkodliwego promieniowania: UVA i UVB. Podczas gdy promienie UVB nie przenikają przez szklane szyby, UVA mogą, narażając cię – gdy nie jesteś odpowiednio chroniony – na swoje szkodliwe działanie. Nawet w pochmurny dzień 80% słonecznego promieniowania ultrafioletowego może przenikać przez chmury. Co więcej, piasek odbija 25% promieni słonecznych, a śnieg 80%. Nie daj się przyłapać bez ochrony!

  Emulsja
  Aloe Sunscreen (kod 199), na ratunek, dla tych, którzy preferują ochronę przeciwsłoneczną w formie emulsji: receptura Aloe Sunscreen o SPF 30 i wszystkich korzyściach naszego unikalnego Aloe Vera sprawia, że ten krem ochronny potrafi utrzymać wilgoć w skórze, a jednocześnie chronić ją przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. Nie jest to krem, który możesz kupić w którymś z sieciowych sklepów. Nasza wodoodporna receptura o konsystencji emulsji nakłada się gładko i jedwabiście. Dlatego, jeśli chcesz chronić skórę korzystając z kremu w formie emulsji, szczodrze wyciśnij Aloe Sunscreen z tubki 15-30 minut przed wyjściem na słońce, a poczujesz jego moc nawilżającą i ochronną!

  Nasza Galaretka Aloe Vera (kod 061)
  jest doskonałym kompanem produktów ochrony przeciwsłonecznej, ponieważ idealnie koi drobne podrażnienia skóry. Niezależnie od tego, czy twoja skóra zbyt długo była narażona na działanie promieni słonecznych, czy po prostu potrzebuje czystego nawilżenia, nasz 100% stabilizowany miąższ Aloe Vera bezpiecznie nawilża wrażliwe tkanki. Galaretka Aloe Vera to gęsty, bezbarwny żel, który łatwo się wchłania, przynosząc skórze natychmiastową ulgę. Dodaj Galaretkę Aloe Vera do wakacyjnej kosmetyczki i do domowego zestawu produktów pielęgnacyjnych
  !

  Aloe Sunscreen Spray, Aloe Sunscreen i Galaretka Aloe Vera od Forever przygotują cię na lato i resztę roku! Bądź bezpieczny i bądź mądry. Nakładaj produkty często i obficie – przez cały rok!

  źródło: Forever International, czerwiec 2011

  czytano: 7288 razy

  autor:

  data dodania: 2011-06-17 22:37:44


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA