FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Aloesowy Krem z filtrem UV w sprayu, Aloesowa Emulsja do opalania w sprayu, Aloe Sunscreen Spray

  Strona głównaBLOGPoradyProduktAkademia produktówAloesowy Krem z filtrem UV w sprayu, Aloesowa Emulsja do opalania w sprayu, Aloe Sunscreen Spray

  wielkość tekstu: A | A | A


  Jeżeli i ty, i twoja rodzina prowadzicie aktywny tryb życia
  , zawsze powinniście być odpowiednio przygotowani. Zadowolenie wszystkich może wymagać od ciebie trochę bieganiny – jeżeli jednak jesteś gotowa do przebywania na słońcu, nie masz się czym martwić. Dlatego zawsze powinnaś mieć przy sobie Aloe Sunscreen Spray (kod 319).

  Ma on SPF 30 i zawiera Aloe Vera, by chronić twoją skórę przed postarzającymi i niszczącymi skutkami promieni słonecznych. Co więcej, jest on wodoodporny, dzięki czemu możesz się spokojnie pluskać w basenie, czy w morzu. Wystarczy psiknąć, by nanieść spray i gotowe. Ochrona skóry przed słońcem nigdy nie była łatwiejsza!

  Niezależnie od tego, czy na feriie ziomowe jedziesz w góry szusować na nartach, czy do ciepłych krajów rozkoszować się słońcem na plaży, koniecznie spakuj do walizki Aloe Sunscreen Spray!

  czytano: 9745 razy

  autor:

  data dodania: 2011-06-16 23:21:14


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA