FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Lekcje z galerii sztuki

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Lekcje z galerii sztuki

  wielkość tekstu: A | A | A

  Podróżując po świecie miałem okazję oglądać piękne, inspirujące dzieła sztuki i często zastanawiałem się jakie były losy ich autorów. Myślałem o tym kto lub co było dla danego artysty inspiracją, co pomogło mu wzbić się na takie wyżyny w swoim kunszcie, a także o tym, jaką lekcję mogę wyciągnąć z jego doświadczeń. Byłem ostatnio na wystawie prac Carla Blocha. Jego dzieła i głębia uczuć jaką w nich dostrzegłem – w tym w moim ulubionym Uzdrowieniu chorego w Betezdzie – do głębi mnie poruszyły. Wychodziłem z galerii z pragnieniem, by lepiej poznać tego artystę.

  To, czego się dowiedziałem, zaintrygowało mnie. Bloch urodził się w Kopenhadze w 1834 roku. Był synem kupca, a jego rodzice, tak jak wielu innych, pragnęli dla swojego syna kariery w „szanowanym” fachu. Mieli nadzieję, że zostanie oficerem marynarki wojennej. Jednak pewne wydarzenia sprawiły, że życie Carla potoczyło się zupełnie inaczej. Niezdanie egzaminów wstępnych do marynarki, a tym samym niespełnienie pragnienia rodziców co do przyszłego zawodu, mogło stanowić dla Blocha straszny cios i powód, by się poddać. Zamiast tego stało się punktem zwrotnym i szansą, by poświęcić całą uwagę sztuce. Jest to jedna z najważniejszych lekcji w życiu – nasze niepowodzenia często mogą stać się naszymi największymi życiowymi przełomami. Właśnie coś takiego przydarzyło się Carlowi. Wielu naszych wspaniałych Dystrybutorów Forever potwierdzi, że niepowodzenie to często nieodłączny element rozwoju każdego odnoszącego sukcesy przedsięwzięcia. Ważne jest, by doświadczając niepowodzenia pamiętać, że jeżeli dowiemy się dlaczego i jak do niego doszło, możemy pracować tak, by w przyszłości uniknąć takich samych błędów. I co najważniejsze, doświadczenie to może wzbogacić naszą wiedzę i przyczynić się do naszego rozwoju.

  Doskonałym tego przykładem jest rekrutacja. Z pewnością Wasze starania, by pozyskać kogoś do naszego niesamowitego biznesu często kończą się niepowodzeniem. Kiedy jednak będziecie uczyli się na błędach, odkrywali, które aspekty biznesu są najbardziej atrakcyjne dla danej osoby i wspólnie ze sponsorami będziecie dopracowywać swój przekaz, Wasze niepowodzenia staną się motywacją i szkoleniem, które doprowadzą do większych osiągnięć. Druga lekcja, jaką wyciągnąłem z życia Carla Blocha jest taka, że mimo niesamowitego talentu, brakowało mu pewności. To sprawiało, że wykazywał ogromną empatię wobec ubogich i potrzebujących. Właśnie ta empatia nadała taką siłę jego obrazom.

  Jak napisał jeden z historyków sztuki: Manifestacja wrażliwego i szczerego charakteru Blocha wyróżniała go jako fascynującego malarza. Empatia jest niesamowicie ważnym ludzkim przymiotem i dlatego znalazła się w Misji naszej firmy. Jeżeli naprawdę postaracie się zrozumieć potrzeby, uczucia, wyzwania i motywację osób, z którymi współpracujecie, wtedy będą Was postrzegać jako prawdziwie zaufanych partnerów. Empatia jest jedną z tych sprawdzonych, ponadczasowych cech, które odróżniają prawdziwego, inspirującego lidera od człowieka, który tylko stwarza pozory bycia liderem. Rozwińcie w sobie tę cechę i inspirujcie innych, by również ją w sobie odnaleźli.

  Ona naprawdę odmieni Wasze życie i Wasz biznes. Niepowodzenie i empatia. Nieczęsto zdarza mi się pisać o tych dwóch słowach w jednym liście, jednak oba tak bardzo zmieniły życie i prace Carla Blocha – życie, z którego każdy z nas może czerpać naukę. Jestem przekonany, że rok 2011 będzie wspaniałym rokiem. Pamiętajcie, by wyciągać wnioski ze swoich niepowodzeń i wykazywać empatię wobec tych, którzy muszą naprawdę ciężko się zmagać, żeby odnieść sukces. Każdy potrzebuje tej wielkiej szansy w swoim życiu. Naprawdę nie ma ograniczeń – NO LIMITS – wobec tego, co możecie osiągnąć w Forever, dlatego pracujcie ciężko, świetnie się bawcie i kreujcie wielkość we wszystkim, co robicie!

  FOREVER Wasz, Rex Maughan
  Żródło: Forever Poland, Marzec numer 77

  czytano: 7933 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2011-03-20 16:23:57


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA