FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Jeden stopień

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Jeden stopień

  wielkość tekstu: A | A | A

  Pytanie do Was wszystkich – co dzieje się z wodą w temperaturze 99oC? Odpowiedź – niewiele, to po prostu gorąca woda. Kolejne pytanie –jeżeli zmienimy temperaturę tej wody o zaledwie jeden stopień, co wtedy otrzymamy?

  Odpowiedź – otrzymamy wrzątek. Możecie pomyśleć – i co z tego? Jakie znaczenie ma wrząca woda? Cóż, wrząca woda wytwarza parę. Para używana jest do napędzania silników parowych. A silnik parowy jest przez wielu historyków uznawany za najważniejszy wynalazek ludzkości, który przetarł szlaki rewolucji przemysłowej, ponieważ dostarczył poręcznego źródła energii, co umożliwiło rozwój wielu ważnych branż związanych z produkcją i transportem.

  Co więcej, nawet dziś około 80% światowej produkcji elektrycznej generowane jest z wykorzystaniem turbin parowych. Jak więc widzicie wzrost temperatury o zaledwie jeden stopień zmienił bieg współczesnego świata. Ten dodatkowy stopień to proste i potężne przesłanie, które przypomina nam wszystkim, jak wielki wpływ na efekt końcowy może mieć niewielka ilość dodatkowego wysiłku i energii. Odnieśmy tę zasadę do naszego biznesu. A gdybyśmy poświęcili godzinę dziennie więcej na poszukiwanie i sponsorowanie nowych osób? Czy jedna godzina naprawdę zrobiłaby jakąkolwiek różnicę?

  Jasne, że tak! To 365 godzin rocznie lub 15 pełnych dni sponsorowania. Czy dodatkowe 2 tygodnie pomogłyby Wam osiągnąć 150 nowych punktów kartonowych potrzebnych, by zrealizować poziom 1 Podziału Zysków? Jestem przekonany, że tak. A co, gdybyście zaprosili na Zjazd jeszcze jedną osobę? Czy jedna osoba miałaby znaczenie? Jeżeli okazałaby się Waszym następnym Managerem, czy następnym Diamond Managerem, na pewno miałaby znaczenie. Tę niesamowitą zasadę można odnieść na tak wiele sposobów do naszego biznesu, rodziny, zdrowia, czy wszelkich celów jakie postawiliście sobie na 2011 rok. To, co może zdawać się nic nie znaczącą ilością energii, może przyczynić się do ogromnego sukcesu, jeżeli tylko jesteśmy gotowi taki wysiłek ponieść.

  Niech więc naszym celem na 2011 rok będzie temperatura 100oC. Wzywam nas wszystkich, byśmy nadal kierowali się hasłem NO LIMITS – Bez ograniczeń i parli do przodu o tę odrobinę mocniej, ponieważ ta odrobina może sprawić znaczącą różnicę. Pamiętajcie – to tylko 1 stopień!

  FOREVER Wasz,  Rex Maughan

  czytano: 7044 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2011-02-27 00:05:41


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA