FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Nadzieja

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Nadzieja

  wielkość tekstu: A | A | A

  I oto rozpoczyna się kolejny rok –2011, który na razie jest księgą złożoną z pustych stron. Nastanie nowego roku może budzić w nas radość życia, nadzieję na to, co przyniesie przyszłość, wspomnienia przeszłych dobrych chwil, ale też dreszcz emocji w oczekiwaniu na to, co nas czeka. I właśnie to uwielbiam najbardziej w rozpoczynaniu roku – mam całkowitą swobodę dowolnego go ukształtowania. Niezależnie od tego, co wydarzyło się w minionym roku, czy w jeszcze poprzednim, czy 10 lat temu, w tym roku mam szansę dokonać wszystkiego, o czym pomyślę i w co włożę serce.

  Myślę, że tym jednym czynnikiem, który napędza nas wszystkich, niezależnie od okoliczności, jest nadzieja. Na jej temat wypowiadało się wielu wielkich ludzi – pozwólcie, że kilku zacytuję:

  Wszystko, co osiąga się na tym świecie, osiąga się przez nadzieję.  Marcin Luter

  Nie pozwólmy, by nasze lęki powstrzymywały nas od dążenia  do realizacji naszych nadziei. John F. Kennedy

  Optymizm jest wiarą, która prowadzi do osiągnięć. Niczego nie można dokonać bez nadziei czy pewności. Helen Keller

  Nadzieja działa tak: szuka w ludziach dobra, miast koncentrować się na tym, co złe; odkrywa, czego można dokonać, miast narzekać na to, czego nie można; postrzega problemy, duże czy małe, jako szanse; prze do przodu, gdy łatwiej byłoby się poddać; „zapala lampę” miast „przeklinać ciemność”. Anonim

  Pozwólcie, że dodam do tego parę własnych przemyśleń. Życie składa się z dobrych czasów i ze złych czasów, ze szczęśliwych chwil i ze smutnych chwil. Kiedy następnym razem doświadczycie takich złych czasów, czy smutnych chwil, kiedy to człowiek ma ochotę się poddać, pochylcie się, ale nie złamcie. Spróbujcie nie dopuścić to tego, by sytuacja Was przerosła. Musicie trzymać się tej iskierki nadziei, że dzięki wystarczająco ciężkiej pracy i wytrwałości, przetrwacie, niezależnie od tego, jakie trudności postawi na Waszej drodze życie. Kiedy jest nadzieja na lepsze jutro lub poprawę sytuacji, sprawy mogą okazać się nie tak złe, na jakie wyglądają.  

  Pamiętajcie, że niezależnie od tego, jakiej trudności musicie stawić czoła, łatwiej będzie się z nią uporać, gdy efekt końcowy jest tego warty. Ma to ogromne przełożenie na nasz biznes. Wszyscy doświadczamy wyzwań, niepowodzeń i rozczarowań. Jednak tym, co może nas wyróżnić i pomóc nam być wielkimi, jest umiejętność ciągłego żywienia nadziei na coś lepszego. Musimy wierzyć, że nasze cele są osiągalne i że osiągnięcie ich
  prawdziwie zmieni zarówno nasze życie, jak i życie ludzi w naszym kręgu wpływów – naszej rodziny, naszych struktur i naszych przyjaciół Dystrybutorów.

  Zacznijmy ten rok pełni nadziei. Ja na pewno tak uczynię.  Jestem przekonany, że 2011 będzie najwspanialszym rokiem Forever. Dlaczego w to wierzę? Ponieważ podróżuję po świecie spotykając tysiące z Was i wiem, że jesteście najwspanialszą grupą Dystrybutorów w historii. Jesteście całkowicie zaangażowani i zdeterminowani, by zmienić zarówno swoje życie, jak i życie tak wielu innych osób. Zapełnijmy więc puste strony 2011 roku wspaniałymi doświadczeniami i sukcesami, które będziemy pamiętać przez długie lata.

  FOREVER Wasz,  Rex Maughan

  czytano: 6387 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2011-02-06 19:55:35


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA