FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Forever Epiblanc na bazie Aloe Vera - Ekskluzywna receptura

  Strona głównaBLOGPoradyProduktAkademia produktówForever Epiblanc na bazie Aloe Vera - Ekskluzywna receptura

  wielkość tekstu: A | A | A


  Niech 2011 będzie pięknym rokiem! 
  Wszyscy lubimy początki nowego roku – to świetna pora na decydowanie jak będą wyglądały kolejne miesiące  naszego życia. Skupmy się na noworocznych postanowieniach związanych z urodą – mogą mieć one ogromny wpływ na nasze nastawienie i pragnienie posiadania idealnej cery. Wszystkie marzymy o pięknej, nieskazitelnej skórze. Jednak w wyniku pełnego pośpiechu stylu życia oraz działania niekorzystnych czynników zewnętrznych naszej cerze często daleko do doskonałości.

  Podobnie jak gorące, letnie dni, również zimna zimowa aura potrafi szybko sprawić, że nawet najbardziej promienna cera stanie się szara i ziemista. Ekskluzywna receptura Forever Epiblanc na bazie Aloe Vera została opracowana specjalnie po to, by rozjaśniać cerę, wyrównywać jej koloryt i  jednocześnie zmniejszać widoczność ciemnych plam. Delikatnie wyrównuje ton skóry i przyczynia się do jej promiennego, świeżego wyglądu.

  Nasz 100% stabilizowany miąższ Aloe Vera stanowi doskonałą podstawę dla naturalnych ekstraktów roślinnych, takich jak arbutyna (wyciąg z mącznicy lekarskiej), szczaw zachodni i naturalna witamina E, w efekcie tworząc doskonały produkt.
  Forever Epiblanc najskuteczniej działa, gdy jest nakładany bezpośrednio  na przebarwienia lub ciemne plamy, zarówno rano, jak i wieczorem. Ponieważ niezależnie od pory roku należy pamiętać o wpływie słońca na skórę, w dzień warto łączyć używanie Forever Epiblanc z Aloe Sunscreen.

  czytano: 9022 razy

  autor:

  data dodania: 2011-02-06 19:18:05


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA