FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Wymień i . . pomyśl

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Wymień i . . pomyśl

  wielkość tekstu: A | A | A

  Zbliżający się koniec 2010r. to doskonała pora, by poświęcić nieco czasu na refleksję nad sukcesami i wyzwaniami mijającego roku. Nie tak dawno temu wkr a c z a l i śmy w ten niesamowity rok stawiając sobie różne cele.

  Wiele z tych celów z pewnością osiągnęliśmy lecz być może zostało kilka, których nie zrealizowaliśmy w pełni, czy wręcz nawet nie spróbowaliśmy  zrealizować. Nie ma w tym nic  złego. Musimy pamiętać, że życie to podróż, proces. I choć  realizacja celów jest ważna, wierzę, że największą satysfakcję daje walka, by przeć do przodu mimo napotykanych przeszkód i nauka, jaka płynie z tego doświadczenia. Być może najlepszą dla nas lekcją na przyszły rok może stać się filozofia Charlesa Schulza, twórcy komiksowych Fistaszków.

  Nie próbujcie odpowiedzieć na poniższe pytania, po prostu czytajcie i zastanówcie się, czego próbuje nas nauczyć Charles.
  1. Wymień pięciu najbogatszych ludzi świata.
  2. Wymień pięć ostatnich zwyciężczyń wyborów Miss Universe.
  3. Wymień dziesięć osób, które zdobyły nagrodę Nobla lub Pulitzera.
  4. Wymień ostatnich sześciu zdobywców nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej w kategorii najlepszy aktor/aktorka.
  5. Wymień wszystkich zwycięzców mundialu z ostatnich dwóch dekad.

  Chodzi o to, że nikt z nas nie pamięta bohaterów wczorajszych nagłówków.
  A nie są to postaci małego formatu. To ludzie najlepsi w swoich dziedzinach. Jednak oklaski cichną. Nagrody tracą blask. Dokonania popadają w zapomnienie. Dyplomy i certyfikaty są grzebane razem z właścicielami.

  A oto inny quiz. Zobaczcie jak Wam pójdzie tym razem:
  1. Wymień kilku nauczycieli, którzy wzbogacili twoją szkolną przygodę.
  2. Wymień trzech przyjaciół, którzy pomogli Ci w trudnych chwilach.
  3. Wymień pięć osób, które nauczyły Cię czegoś wartościowego.
  4. Pomyśl o kilku osobach, które sprawiły, że poczułeś się doceniony i wyjątkowy.
  5. Wymień pięć osób, które w największym stopniu wpłynęły na Twoją podróż Forever.

  Łatwiejsze? Lekcja: ludzie, którzy w największym stopniu odmieniają nasze życie to nie ci, którzy mają największe zasługi, majątki czy mnóstwo nagród. To ci, którym zależy. Świętując  tegoroczną Gwiazdkę i żegnając stary rok, znajdźcie czas, by podziękować ludziom, którzy naprawdę zmienili Wasze życie.Niech dowiedzą się, jak pozytywny wpływ mieli na Was i jak bardzo doceniacie ich sympatię, dobroć i współczucie. A potem zróbcie coś, co być może jest jeszcze ważniejsze – wyjdźcie z domu i zmieńcie czyjeś życie. Może będzie to życie nowego sąsiada, którego nie mieliście czasu lepiej poznać; może członka rodziny, z którym już dawno nie rozmawialiście; a może kogoś, o kim już od pewnego czasu myślicie, że przydałaby mu się szansa Forever, ale jak dotąd pora na rozmowę na ten temat nigdy nie wydawała się Wam odpowiednia.

  Wokół nas jest wiele osób, które potrzebują naszego uznania i hojności. Znajdźcie je i rozpocznijcie rok od wpłynięcia na ich życie. A kiedy tak się stanie, zobaczycie, że nie tylko ich życie się odmieni, ale i Wasze – i to w sposób, o jakim do tej pory nie mieliście pojęcia. Nasze życie obfituje w błogosławieństwa, a dla mnie jednym z największych, jakich doświadczyłem jest związek z każdym z Was poprzez naszą niesamowitą firmę.

  Życzę Wam bardzo szczęśliwych i zdrowych Świąt. Dziękuję, że pracowaliście z nami w tym roku i zapraszam, byście zostali z nami na wiele następnych lat. Będzie wspaniale i na pewno nie chcecie tego przegapić !

  FOREVER Wasz, Rex

  czytano: 6149 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2011-02-06 18:14:53


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA