FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Patrząc w przyszłość

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Patrząc w przyszłość

  wielkość tekstu: A | A | A

  Nieustannie zachwyca mnie energia, jaką czuję od Was podróżując po świecie, by dzielić się przesłaniem Forever. Podczas moich ostatnich podróży na Południowy Pacyfik i do Azji Południowo-Wschodniej po raz kolejny uświadomiłem sobie, jak niesamowitą szansę daje ten biznes i  jak bardzo może zmienić życie tak wielu osób.

  Wyjazdy te bardzo często dostarczają mi poruszających lekcji. Jednej z nich nauczyłem się, gdy zwiedzaliśmy z Navaz majestatyczną świątynię Angkor Wat w Kambodży. Podczas naszej wizyty w tym światowej klasy zabytku dowiedziałem się, że po tym, jak na początku XII wieku wzniesiono świątynię, w ciągu kolejnych stuleci różni władcy nadal prowadzili prace budowlane, powiększając świątynny kompleks lub renowując różne jego części. Kiedy się nad tym zastanawiałem, pomyślałem o naszym wspaniałym biznesie Forever, który budujemy od 33 lat.

  Jak będzie się dalej rozwijał i rozkwitał? Odpowiedzią jest oczywiście rekrutowanie, szkolenie i kształtowanie całkiem nowego pokolenia Dystrybutorów, którzy mają takie same pragnienia zdrowia i dobrobytu, jakie przez wszystkie te lata widziałem u tak wielu z Was. Nowi dystrybutorzy to esencja Waszego biznesu i podobnie jak ci, którzy kontynuowali budowę świątyni Angkor Wat przez kolejne wieki, będą oni budowali na niesamowitych fundamentach, które pomogliście położyć.

  Jak zauważyłem podczas ostatniego Super Rally, cały czas dostarczamy Wam wszystkich narzędzi niezbędnych, by znajdować, rekrutować i szkolić to nowe pokolenie Dystrybutorów:
  * od potężnych narzędzi oferowanych przez MyFLPBiz, by rozwijać swój biznes i nim zarządzać;
  * przez niesamowite nowe produkty, takie jak FAB i ARGI+, które są atrakcyjne dokładnie dla tego pokolenia, które chcemy zasponsorować;
  * po fantastyczne szkolenia online i narzędzia informacyjne, które mamy i które ciągle rozwijamy, takie jak szkolenie „Getting Started” i comiesięczne webinary. Jeśli w pełni skorzystacie z tych narzędzi, Wasz biznes będzie pełen energii, a Wy sami oraz to, co robicie, odnosząc takie sukcesy, staniecie się atrakcyjni dla wspaniałej nowej generacji Dystrybutorów.

  To naprawdę szansa jak żadna inna! Zanim zakończę, chcę szczególnie podziękować wszystkim, którzy zmieniają tak wiele dokonując wpłat na rzecz Forever Giving. 7000 moskitier, które rozdaliśmy ostatnio w nękanej malarią Ugandzie, naprawdę odmieniło życie wielu ludzi. Mogliśmy tego dokonać dzięki Waszej dobroci, to również ona pozwoliła nam podjąć intensywne działania na Haiti. Wiem, że potrzeby są wielkie w różnych częściach świata, a dzięki Waszym hojnym datkom Forever Giving będzie nadal szukać sposobów na niesienie pomocy.

  Chcę Wam jednak przypomnieć, że naszym najlepszym sposobem na pomaganie ludziom i zmienianie ich życia jest angażowanie ich w biznes Forever. Forever doświadcza niesamowitego rozwoju w tak wielu miejscach, o których sądzono, że w nich biznes się nie powiedzie. Wiele regionów Afryki i Południowo-Wschodniej Azji cieszy się fantastycznym sukcesem i pozwala ludziom na taki standard życia, o jakim przedtem mogli tylko marzyć. Pomaganie ludziom w spełnianiu marzeń o zdrowiu i dobrobycie to najwspanialsza praca, jaką znam, i dziękuję Wam za to, co zrobiliście i co wciąż robicie, aby stało się to rzeczywistością w życiu tak wielu ludzi na świecie!

  FOREVER Wasz, Rex Maughan

  Źródło: Forever Poland, Listopad 2010

  czytano: 6297 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2010-11-21 21:34:37


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA