FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Włączenie się do sieci w systemie network marketingu i budowanie w tej branży własnej sieci dystrybucyjnej

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverBLOG do wykorzystania ale trzeba przepisać ze starej aloetechTeNaGr Włączenie się do sieci w systemie network marketingu i budowanie w tej branży własnej sieci dystrybucyjnej

  wielkość tekstu: A | A | A


  Jest to własna działalność gospodarcza
  , oparta na włączeniu się do sieci  przedsiębiorstw określonego pomysłu i wykreowanej marki, podejmując ścisłą
  i ciągłą współpracę pomiędzy podmiotem określonej marki, a podmiotem reprezentującym tę markę i dążącym do wykreowania swojej własnej firmy
  w przedsiębiorstwie „matce”. Dokładnie tak samo jak we wspomnianym systemie franczyzy.

  Przykładami w Polsce jest już ok. 200 sieci sprzedaży
  , w tym usług finansowych, suplementów, kosmetyków czy art. gospodarstwa domowego. Multi lewel marketing, network marketing, marketing sieciowy, wielopoziomowy – to w naszym kraju najczęściej spotykane nazwy tego trendu  gospodarczego. Bez względu jednak na to, jaką nazwą posługują się firmy działające w tym systemie, jest to „marketing równych szans”, ponieważ stwarza jednakowe możliwości i jest dostępny dla wszystkich.

  W tym systemie jest jeszcze prościej i jeszcze pewniej – wręcz bezpiecznie. Do tego nie potrzebujemy nawet kapitału. Marketing sieciowy to zakup licencji na sprawdzony biznes. Istotą tego systemu jest kupienie sobie
  (za symboliczne kwoty) bezpieczeństwa w tworzeniu własnej firmy. W tym systemie, praktycznie początkujący przedsiębiorca nie podejmuje żadnego ryzyka, bo licencja na starcie kosztuje zwykle bardzo niewiele. Budowanie własnego przedsiębiorstwa z firmą o określonej marce jest proste – bo w przeciwieństwie do systemu franczyzy, każdy partner w tym biznesie może być zarówno licencjobiorcą, jak i licencjodawcą. Licencjobiorca (współpracownik) sam staje się aktywnym zawodowo i jednocześnie pobudza do aktywności innych, dając im pracę i możliwości budowania ich własnych firm.

  Jednocześnie taki system pracy jest skutecznym sposobem
  na bezpośrednie docieranie do konsumenta z produktami i informacją, bez ponoszenia kosztów reklamy, magazynowania, zatrudnienia, itp. Tym samym, produkty nie tracąc na jakości, mogą być oferowane klientom po znacznie niższych cenach, niż w sprzedaży tradycyjnej. To wszystko daje możliwości generowania dużych obrotów, a co za tym idzie, także dochodów.

  System jest otwarty dla tych wszystkich, którzy chcą tyko dorobić sobie do pensji, jak i dla tych, którzy chcą zadbać o swoją zawodową czy finansową niezależność. W tym systemie pracy, możliwości ogranicza jedynie wyobraźnia. Takie rozwiązanie pozwala duplikować system absolutnie bez żadnych ograniczeń. Zarówno produkty, jak i organizacja systemu ma w większości przypadków ponadnarodowy wymiar. System umożliwia budowanie swojej własnej sieci dystrybucji bez żadnych ograniczeń terytorialnych.

  Nowoczesne firmy tego typu dysponują już własnymi systemami operacyjnymi, działającymi poprzez internet. Aplikacja do systemu jest prosta, co powoduje, że bez ruszania się z własnego miejsca zamieszkania można zarządzać swoją firmą z każdego miejsca na świecie.

  Źródło: http://www.almanachmlm.pl/almanach_marketingu_sieciowego_mini.pdf
  czytano: 4443 razy

  autor:

  data dodania: 2010-10-07 21:54:19


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA