FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - No Limits

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - No Limits

  wielkość tekstu: A | A | A

  Czy od naszego spotkania w Dallas naprawdę minęło już 12 miesięcy? Uwielbiam Super Rallies – nie ma większej motywacji, inspiracji ani świętowania. Cóż za kulminacja sukcesów i spełnionych marzeń!

  Ci, którzy nie mogli dołączyć do nas w Denver – brakowało nam Was. Dlatego zróbcie wszystko, by nie opuścić już żadnego Zjazdu! To pora, by z całą mocą pracować nad przyszłoroczną kwalifikacją. Przyjedźcie, by znaleźć się wśród najlepszych w świecie Forever, a obiecuję Wam najlepszą imprezę w życiu.  Na przyszły rok ogłosiliśmy hasło NO LIMITS – Brak ograniczeń, i szczerze wierzę w to przesłanie. Zachęcam każdego z Was, byście nadal wznosili się ponad sztormy i wyzwania, byście szli dalej i wytrwalej, niż się od Was oczekuje, i wznieśli swój biznes na nowy poziom! Pamiętajcie, jeżeli Wasze marzenia są odpowiednio wielkie, wtedy naprawdę BRAK OGRANICZEŃ dla tego, co możecie osiągnąć.

  Jednym z tych marzeń byłaby z pewnością kwalifikacja na Zjazd. Wiem, że osiągnięcie tego celu nie jest łatwe. Szczególnie trudny jest pierwszy raz, ponieważ zaczyna się od zera, a zbudowanie biznesu, który sięgnie przełomowych 1500 pk., może potrwać parę lat. Kiedy jednak tego dokonacie, pokochacie to uczucie i nigdy nie zapomnicie swojego pierwszego Zjazdu.

  Od chwili wejścia na pokład samolotu do chwili powrotu do domu – będziecie cieszyć się każdą minutą. Zapytajcie swoich sponsorów lub przyjaciół w biznesie, co czuli na swoim pierwszym Zjeździe. Zapytajcie, jak im się podobała wycieczka pozjazdowa Post Tour i doświadczenie każdego aspektu biznesu Forever z pierwszej ręki, podróżowanie samolotami „Forever”, pobyt w pięknych hotelach i traktowanie godne zwycięzców, jakimi jesteście.

  W naszym Planie Marketingowym jest wiele programów motywacyjnych, ale kwalifikacja na Zjazd jest jednym z moich ulubionych. Gwarantuję Wam, że takie przeżycie na zawsze zmieni Wasze spojrzenie na Forever!
  Przyjrzyjcie się obrotom i strukturze swojego biznesu. Z pomocą sponsora, śmiało myśląc, nakreślcie mapę działań, które powiodą Was na Super Rally, jako uczestników z kwalifikacją 1500, 2500, 7500, 10 000 lub 12 500 pk.

  Może się Wam wydawać, że nigdy nie osiągnięcie takich pułapów punktowych. W takich chwilach pamiętajcie o naszym bieżącym haśle NO LIMITS i przypomnijcie sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nawet jeżeli od 10 lat co roku kwalifikujecie się do udziału w Zjeździe, rzucam Wam wyzwanie, byście przenieśli się na kolejny poziom. Sięgnijcie po listę kontaktów, odświeżcie ją i zacznijcie dzwonić. Popracujcie nad swoimi umiejętnościami kontaktowymi i na nowo zaangażujcie się w podstawy.

  Rzucam wyzwanie każdemu z Was osobiście – nie pozwólcie, by kolejny rok minął Wam na tym samym poziomie. Forever oferuje zbyt wiele, by nie skorzystać z takiej szansy! Pamiętajcie, że kiedy zaangażujecie się w biznes i pracę nad przekuciem celów w rzeczywistość, wtedy naprawdę BRAK OGRANICZEŃ! FOREVER


  Wasz, Rex

  Źródło: Forever, wrzesień 2010


   

  czytano: 5794 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2010-10-03 16:34:27


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA