FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Forever Marine Mask

  Strona głównaBLOGPoradyProduktAkademia produktówForever Marine Mask

  wielkość tekstu: A | A | A


  Forever Marine Mask
  to specjalna receptura, na którą składa się Aloe Vera, wyciąg z alg, sole mineralne, miód, ogórek i gliceryna. Pomaga oczyszczać, ściągać, nawilżać i wygładzać skórę.

  Mikroelementy

  Algi obfitują w mikroelementy. Jeden z nich, miedź, odgrywa ważną rolę w metabolizmie witaminy C i syntezie kolagenu.

  Aminokwasy i białka

  Skóra zbudowana jest z naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej. Skóra właściwa w 90% składa się z kolagenu (rodzaj białka) oraz elastyny, które są odpowiedzialne za elastyczność skóry. Algi mają wysoką zawartość aminokwasów i białek, o kluczowym znaczeniu dla tworzenia się kolagenu. Ligniny zawarte w Aloe Vera zwiększają możliwości przenikania aminokwasów i białek w głąb skóry, gdzie pomagają odbudowywać
  kolagen i przywrócić komórkom sprężystość.

  Wyciąg z alg

  Algi stanowią doskonały składnik maseczki ze względu na swój skład, w którym znajdują się między innymi aminokwasy, białka i mikroelementy. Algi przeciwdziałają negatywnym skutkom zanieczyszczeń środowiska, w jakim żyjemy, dostarczając skórze substancji odżywczych. Poza tym działają stymulująco, rewitalizująco, odżywczo i nawilżająco na skórę; mają również właściwości przeciwzapalne i dezynfekujące.

  Aloe Vera

  Zawarte w aloesie saponiny działają oczyszczająco, dzięki czemu pomagają usunąć zanieczyszczenia i resztki makijażu z porów. Natomiast
  silne właściwości penetracyjne lignin dbają o to, by skóra przyswoiła wszystkie wspierające jej zdrowie i piękno substancje odżywcze zawarte w  Marine Mask. Właściwości nawilżające Aloe Vera mają źródło w zawartych w nim polisacharydach, 18 aminokwasach, 12 witaminach i 20 składnikach mineralnych. Efekt nawilżający może utrzymywać się aż do 24-36 godzin.

  Sole mineralne

  Według legend królowa egipska Kleopatra nakładała sole mineralne na całe ciało, by chronić skórę. Sole mineralne w Marine Mask to kaolin i bentonit.

  * Bentonit
  (montmorylonit) pozyskiwany jest ze złóż pyłów wulkanicznych. Rewitalizuje komórki skóry, przyspiesza jej metabolizm i oczyszcza ją. Absorbuje również nadmiar serum z powierzchni skóry oraz eliminuje toksyny.

  * Dodatkowo
  wśród soli mineralnych w Marine Mask znajduje się siarka, która pomaga niszczyć bakterie, tym samym tym samym przeciwdziałając
  trądzikowi.

  * Miód
  to potężna, rozpuszczalna w wodzie substancja nawilżająca, która efektywnie utrzymuje nawilżenie, by skóra była miękka; jest  odpowiedni do różnych typów cery. Struktura molekularna białek miodu jest podobna do tej, jaką ma ludzka skóra, co wyjaśnia, dlaczego może on być łatwo przez nią przyswajany, by uzupełniać substancje odżywcze i nawilżać ją. Naturalne aminokwasy w miodzie tworzą warstwę ochronną na naskórku, zapobiegając odwodnieniu.

  * Ogórek
  ma wysoką zawartość witaminy C, która może działać ściągająco na pory, przywracać skórze miękkość i blask. Witamina C jest potężnym antyutleniaczem, który walczy z wolnymi rodnikami. Ułatwia tworzenie się kolagenu, co opóźnia starzenie się skóry i zwiększa jej elastyczność.

  Gliceryna,
  Badania wykazują, że obecność gliceryny w warstwie międzykomórkowej sprawia, iż inne lipidy obecne w skórze lepiej wykonują
  swoje funkcje. Jest ona również silnie higroskopijna i pomaga w nawilżeniu skóry.

  Składniki w skrócie


  Wyciąg z alg

  - zawiera aminokwasy i proteiny, p ØØ omagające tworzyć kolagen
  - zawiera mikroelementy, pomagające przywracać skórze substancje odżywcze
  Sole mineralne
  - zawierają siarkę, która zabija bakterie i zapobiega trądzikowi
  Miód
  - białka łatwo absorbowane przez skórę
  - aminokwasy tworzą warstwę ochronną, by zapobiegać utracie nawilżenia
  Ogórek
  - zawiera witaminę C, by walczyć z wolnymi rodnikami
  Gliceryna
  -absorbuje wilgoć z powietrza do skóry
  Aloe Vera
  -saponiny to substancje o działaniu oczyszczającym
  -ligniny ułatwiają wnikanie substancji odżywczych w głąb skóry

  Marine Mask jest bardzo łatwa w stosowaniu
  . Nałóż ją na czystą twarz i szyję, i pozostaw do wyschnięcia na około 15-20 minut. Następnie zmyj maseczkę ciepłą wodą i delikatnie osusz twarz. Optymalne rezultaty uzyskuje się stosując; Marine Mask dwa razy w tygodniu. Jako dopełnienie zabiegu pielęgnacyjnego warto po zastosowaniu maseczki nałożyć na twarz kilka kropli Alpha-E Factor oraz R3Factor.

  źródło: Forever Hong Kong, grudzień 2004
  czytano: 6870 razy

  autor:

  data dodania: 2010-10-03 14:59:58


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA