FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Aloe MSM Gel . . . ukojenie jakie daje

  Strona głównaBLOGPoradyProduktAkademia produktówAloe MSM Gel . . . ukojenie jakie daje

  wielkość tekstu: A | A | A


  Pod koniec dnia wypełnionego zajęciami nie ma nic lepszego
  niż Miły Solidny Masaż z Aloe MSM Gel (kod 205) Forever! Zmęczone mięśnie poddają się głębokiej, penetrującej sile stabilizowanego miąższu Aloe Vera
  i metylosulfonylometanu, dwóch głównych składników tego wyjątkowego produktu.

  Aloe MSM Gel kojąco masuje, wnikając w skórę i pozostawiając ją miękką jak satyna i gładką jak jedwab. Jednak jeszcze ważniejsze jest to, co dzieje się pod powierzchnią skóry. Metylosulfonylometan, lepiej znany jako MSM (ang. methylsulfonylmethane), jest naturalną formą organicznej siarki, obecnej w elastycznych połączeniach komórek stawów i mięśni.

  Kiedy organizmowi brak MSM, obniża się elastyczność połączeń komórek
  i stają się one sztywne. Wykazano również, że MSM zwiększa elastyczność tkanki łącznej, czyli np. ścięgien, więzadeł oraz mięśni, zmniejszając ciśnienie wewnątrz komórek, co ułatwia przemieszczanie się płynów w tkance. Tysiące naszych zadowolonych klientów już odkryło korzystne efekty miejscowego nakładania MSM. Kiedy więc poczujesz, że masz sztywny kark, ściągnięte ramiona, obolałe plecy czy zmęczone stopy, sięgnij po Aloe MSM Gel.
  Nałóż go obficie i masuj przez kilka chwil, do całkowitego wchłonięcia, a sam się przekonasz o jego efektywności !

  źródło: Forever International, lipiec 2004
  czytano: 9136 razy

  autor:

  data dodania: 2010-08-24 23:21:25


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA