FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Utwórz konto / Zaloguj

  Twój dom FOREVER

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuPorady biznesoweTwój dom FOREVER

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jednym z najlepszych sposobów na rozwój biznesu jest używanie produktów we własnym domu ! ! ! ! !.  Nie tylko przyczynia się to do generowania obrotów osobistych, ale przede wszystkim stanowi najlepsze szkolenie produktowe i pomaga w utrzymaniu entuzjazmu! Codzienne używanie produktów pozwala ci mówić na podstawie własnych doświadczeń, kiedy opowiadasz o ich atutach i działaniu.

  Na przykład, kiedy będziesz codziennie używać Sonya Aloe Nourishing Serum, twoja skóra stanie się gładsza i będzie wyglądała bardziej młodzieńczo i promiennie. Z pewnością zostanie to dostrzeżone przez innych. Możesz usłyszeć na ten temat pytania lub naturalnie wtrącić podczas rozmowy: „Nie mogę uwierzyć, jak bardzo poprawiła mi się cera!”. Inny  przykład to Forever Fizz – kiedy go używasz, możesz skierować rozmowę na Forever, mówiąc: „To niesamowite, ile mam energii bez kofeiny!”.

  Ilu wyrobów używasz w domu? Jeżeli chcesz, by twój biznes się rozwijał, zastanów się, ile produktów innych marek znajduje się w każdympomieszczeniu twojego domu. Najbardziej oczywiste punkty to kuchnia i łazienka, ale nie zapomnij o swojej sportowej torbie (świetne miejsce na Aloesową Emulsję Rozgrzewającą) czy samochodowym schowku (zawsze mieszczącym Aloe2Go lub Forever Fizz). Jak najwięcej wyrobów zastąp od razu produktami Forever; pozostałe wymień jak najszybciej.

  Twoim celem jest to, by w każdym pokoju produkty Forever były łatwo dostrzegalne. Dzięki temu nie tylko ty i twoja rodzina będziecie pamiętać,
  by ich używać – będzie to również subtelna forma ich reklamy wobec gości.

  Postaw sobie zadanie, by każdy, kto przychodzi do twojego domu, „poczuł” produkty Forever. Możesz zaproponować gościom herbatę ziołową i ustawić w widocznym miejscu opakowanie Ziołowej Herbatki z kwiatem aloesu. Podając ją, powiedz: „Nie wiem, czy zwykle słodzisz herbatę, ale tej spróbuj najpierw bez cukru – to mieszanka dziesięciu ziół, która ma naturalnie słodki smak”. Pyszną i zdrową alternatywą dla cukru jest też Miód Forever. W przedpokoju trzymaj tubkę Aloesowej Emulsji Nawilżającej i oferuj ją każdemu przy wychodzeniu, mówiąc: „Wetrzyj ją w dłonie, zobaczysz, jaka jest świetna!”.

  Za każdym razem, gdy gość dostrzeże w twoim domu produkt Forever, daj mu go wypróbować: śmiało, z entuzjazmem i dumą ze swoich produktów. Jeżeli gość zauważy puszkę Forever Lite, po prostu nalej mleka do blendera i przygotuj napój do wspólnego wypicia.

  Jeżeli zauważy Aloesowe Mydło w płynie, odkręć kran, by od razu wypróbował. Powinieneś używać jak największej ilości produktów Forever. Pomyśl, ile możliwości stwarza codzienna toaleta: od Szamponu Aloe-Jojoba, przez Aloe Ever-Shield, do Aloe MPD; od Aloe Fleur de Jouvence dla pięknej cery do Aloesowego Zestawu Tonizującego dla szczuplejszej talii; od Forever Bright dla promiennego uśmiechu do Miąższu Aloe Vera dla  zdrowszego układu pokarmowego.

  Korzystaj z produktów,  w końcu jedną z korzyści bycia Dystrybutorem jest kupowanie ich w niższych cenach. Stań się produktem produktów, żywą reklamą i chodzącym dowodem ich skuteczności. Niech twój dom stanie się prawdziwym domem Forever, a zobaczysz, co dzięki temu stanie się z twoim biznesem Forever!

  czytano: 5491 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2010-07-20 23:50:21


  ZAŁĄCZNIKI
  I Am Forever F.I.T. - Florendo
  Jestem Forever - Rolf Kipp
  Jestem Forever F.I.T. - Del
  Jestem Forever F.I.T. - Rustin
  Rolf Kipp Klucze do sukcesu
  Rolf Kipp Success Day 5.09.2015 Warszawa
  Szansa Forever
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Przelewy24
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA