FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  PIJ WODĘ, BY ZRZUCIĆ ZBĘDNE KILOGRAMY

  Strona głównaBLOGPoradyZdrowiePorady medycyny ludowejPIJ WODĘ, BY ZRZUCIĆ ZBĘDNE KILOGRAMY

  wielkość tekstu: A | A | A


  Jesteś spragniony lub głodny ? Możliwe, że oznaki pragnienia interpretujesz jako głód. Pożywienie jest głównym źródłem wody i około jednej trzeciej naszego dziennego spożycia wody pochodzi z pożywienia. Surowe owoce i warzywa to w 70 procent woda.

  Postaraj się nie jeść między posiłkami.
  Gdy najdzie cię ochota na lody, sięgnij po butelkę wody. Gdy napijesz się wody, poczujesz nasycenie. A potem zajmij się czymkolwiek.
  Gdy twój umysł przestanie zajmować się żołądkiem, masz wielkie szanse na to, że głód zniknie. Powtarzaj to codziennie, a zredukujesz ilość spożywanych kalorii i zrzucisz zbędne kilogramy.

  Pamiętaj, głód często maskuje pragnienie.

  z serii ;
  Naturalne metody leczenia przeziębienia i grypy, o których firmy farmaceutyczne nie chcą abyś wiedział/a >>

  czytano: 7501 razy

  autor:

  data dodania: 2010-07-18 17:13:25


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA