FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Kandefer Jacek - Twój bank Forever

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieKandefer Jacek - Twój bank Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  Tegoroczny Europejski Zjazd i Podział Zysków był fenomenalnym wydarzeniem pod każdym względem! Nowym elementem, który dostarczył wszystkim niesamowitej porcji wiedzy i motywacji był Poranek z Diamentami, czyli sesja szkoleniowa poprowadzona przez europejskich Diamond Managerów. Najlepsi Dystrybutorzy naszego kontynentu przekazali słuchaczom wiele cennych informacji, chętnie dzieląc sie swoimi doświadczeniami i radząc jak skutecznie budować biznes. Ogromne wrażenie wywarła na wszystkich uczestnikach wypowiedź Johna Curtisa z UK. Ci z Was, którzy brali udział w marcowym Success Day w Warszawie, wiedzą, że w krótkiej prezentacji starałem się przekazać jego słowa. To samo postaram się zrobić i teraz.

  John porównał nasz biznes Forever do banku. Jak każdy bank, wymaga on od nas inwestycji. Tyle, że w tym przypadku jest to:

   wysiłek
   czas
   koncentracja
   poczucie pilności, chodzi tutaj o wewnętrzny przymus, tak przemożną chęć osiągnięcia postawionego sobie celu, że człowieka rozpiera energia
     i pasja działania.

  Z drugiej strony, jeżeli spełnimy powyższe czynniki, bank Forever gwarantuje, że nasza inwestycja zwróci nam się wielokrotnie. Możemy liczyć na:
   pieniądze
   uznanie – Forever dostrzega i nagradza sukcesy swoich Dystrybutorów – podczas Zjazdu Europejskiego było to widać aż nadto wyraźnie!
   czas i styl życia – owszem, kiedy zaczynamy budowanie biznesu, musimy tej działalności poświęcić swój czas. Za to w miarę upływu czasu, im więcej
     osób, które dołączą do naszego zespołu, powielać będzie nasze wysiłki, tym większą swobodą będziemy się cieszyć. A dzięki wypracowanym nagrodom
     będziemy mogli wieść życie, o jakim większość tylko marzy.
   spokój ducha – jak to ujął John: przesypiam spokojnie noc. Problemy w pracy, nieustanny niedobór gotówki, brak czasu dla sukces Forever śpi spokojnie!
   zrozumienie . . . .

  Cały artykuł czytaj materiay dodatkowe

  czytano: 7479 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2010-06-25 22:47:48


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA