FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Spełnij swoje przeznaczenie

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Spełnij swoje przeznaczenie

  wielkość tekstu: A | A | A

  . . .  Podczas pobytu w Rio podzieliłem się z uczestnikami Zjazdu wspaniałą historią, która chwyciła mnie za serce i którą uznałem za tak pobudzającą do myślenia, że chciałbym się nią podzielić z Wami wszystkimi. Czytałem ostatnio świetną książkę pt. Alchemik. Jestem pewien, że wielu z Was również ją zna, ponieważ jest wpisana do Światowej Księgi Rekordów Guinnessa jako najczęściej tłumaczona książka żyjącego autora. Opowiada ona o andaluzyjskim chłopcu, pasterzu imieniem Santiago. Odkrywa on w sobie pasję, by dążyć do bardziej satysfakcjonującego życia, jednak by to zrealizować, musi poddać się nieznanemu. Musi podążać za głosem serca w nadziei zdobycia fortuny. Podczas naszej podróży z Santiago zaczynamy rozumieć, że skarb, którego w życiu poszukujemy, może przybierać różne formy.

  Motyw przewodni całej opowieści jest następujący: Jedynym obowiązkiem człowieka jest spełnić swoje przeznaczenie. A kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Historia ta wydała mi się szczególnie odpowiednia dla nas, związanych z Forever, ponieważ wszyscy na jakimś etapie naszej kariery jesteśmy jak Santiago. Jak możecie sobie wyobrazić, od pasterzy nie oczekuje się wiele. To wędrujący sprzedawcy, którzy przemierzają łąki, opiekując się swoimi stadami i dostarczając wełnę i mięso swoim klientom. Czy nie tak samo wyglądała codzienna praca wielu z nas, zanim odkryliśmy Forever?!

  Cały art. czytaj materiały dodatkowe

   

  czytano: 6106 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2010-06-25 22:29:51


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA