FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  2011_04, Wiedeń 15-16 kwietnia 2011

  Strona główna2011_04, Wiedeń 15-16 kwietnia 2011

  wielkość tekstu: A | A | A


  Nowe standardowe wymagania dla wszystkich poziomów:
  zasponsoruj minimum trzech nowych Dystrybutorów pierwszej generacji, z których każdy osiągnie stanowisko Assistant Supervisora. Każdy z nich musi osiągnąć minimalną sumę punktów kartonowych, tak jak przedstawiono na rysunku powyżej. Realizuj wymóg aktywności 4 pk. w każdym miesiącu trwania programu i osiągnij z tą nową grupą wymaganą ilość pk., jak opisano powyżej. Program promocyjny będzie trwał od 1 lipca do 31 października 2010. Wszystkie wymagania muszą zostać zrealizowane w czasie trwania programu.

  Nowi Dystrybutorzy zasponsorowani w trakcie trwania programu, którzy chcą uzyskać kwalifikację, muszą zrealizować wymóg 4 pk. aktywności w swoim pierwszym miesiącu oraz w każdym następnym. Za datę zasponsorowania Nowego Dystrybutora przyjmuje się datę zatwierdzenia Umowy Dystrybutorskiej przez Biuro Główne FLP Poland. W programie uczestniczyć mogą jedynie Dystrybutorzy zamieszkali na stałe w krajach europejskich.
  Wszyscy dystrybutorzy w grupie muszą być dystrybutorami krajowymi, na stałe zamieszkałymi w Polsce. Każdy dystrybutor jest odpowiedzialny za zrozumienie zasad programu. Wyjątki nie będą rozpatrywane. Nagrody programu obejmują wyłącznie to, co zostało wymienione powyżej. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Głównym. Nagrody z programu nie podlegają zamianie na gotówkę ani nie mogą zostać przekazane innej osobie.


  Cały artykuł czytaj materiały dodatkowe 
  czytano: 4828 razy

  autor:

  data dodania: 2010-06-25 22:17:33


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA