FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Propolis

  Strona głównaBLOGPoradyLista słownikowaPropolis

  wielkość tekstu: A | A | A


  ( . . . )  Propolis jest w ulu wszędzie. Każda szczelina i każda dziura jest nim oblepiona. Pomimo to, zdarza się, że jesienią do ula dostanie się mysz. Oczywiście zostaje ona szybko zażądlona. Ale problem pozostaje, bo w ulu jest trup.
  Te mądre pszczoły oblepiają tego intruza propolisem. Pszczelarze zetknęli się niejednokrotnie z takim przypadkiem, że na wiosnę w ulu znaleźli mały pakuneczek oblepiony propolisem.

  Na wiosnę, a więc po upływie 5 czy 6 miesięcy, pszczelarze zetknęli się niejednokrotnie z takim przypadkiem, że po odkryciu tego propolisu, mysz wygląda tak jakby przed chwilą padła. Tak niesamowicie silne działanie przeciwdrobnoustrojowe ma propolis.

  Z wykładu dr Tadeusza Kaczmarczyka "Propolis"

  czytano: 18443 razy

  autor:

  data dodania: 2010-06-06 01:33:44


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA