USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
niedziela, 24 marca 2019 r.       imieniny obchodzą: Gabriela, Marek
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
»  Zestawy Touch of Forever (4)
»  Zestawy Vital5 Paks (6)
»  Odżywianie (27)
»  Pielęgnacja codzienna (37)
»  Pielęgnacja skóry (33)
»  Produkty pszczele (4)
»  ESSENTIAL OILS (9)
»  Harmonijna sylwetka (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» Forever pomysły na prezenty (6)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (0)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (2)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » BLOG » TeNaBl
4 morderców powodzenia

Wiele osób ma problem z odniesieniem sukcesu w biznesie i w pracy z jednej, kluczowej przyczyny. Problem z tym, aby żyć zgodnie ze swoim
powołaniem, i realizować swoją misję, ma podobną przyczynę.
  Ja również muszę przezwyciężać w sobie wskazane niżej wady. Dlatego mogę o tym
śmiało, szczerze i mocno pisać, nie wywyższając się, bo piszę z doświadczenia.

1.Przyczyną wskazanych wyżej trudności jest duża wrażliwość charakteru, przez którą popada się w nastroje, a zachowaniem sterują emocje. Tymczasem należałoby zamiast tego kierować się tym, co słuszne, dobre, prawe, mądre - a następnie wziąć się za robotę i działać, niezależnie od chwilowych nastrojów. Kluczowe pytanie to: „co jest słuszne w tej sytuacji?”.
Oznacza to oddanie władzy nad swoim życiem wyższej części duchowej swojego ja (związanej z sumieniem), zamiast części zmysłowej (zwierzęcej), która zawsze robi to, co do niczego dobrego nas nie prowadzi.

2.Przyczyna powyższa jest często połączona z koncentracją na sobie i na własnych uczuciach, zamiast jedynie słusznej koncentracji na innych ludziach i ICH uczuciach  . . . Dzięki koncentracji na innych ludziach zaczynamy - realizując swoją pasję - służyć innym, zamiast tylko sobie, poprzez określone produkty i usługi, i tego właśnie naturalnym i słusznym efektem są pieniądze.

3.Obie powyższe przyczyny występują często w połączeniu z usposobieniem wobec reszty świata, od której oczekuje się, że powinna nam służyć i pomagać. Brakiem pomocy ze strony reszty świata uzasadnia się własne niepowodzenia i niemożność realizowania w życiu misji i powołania, jakie zostało wyryte w naszych sercach.  W teologii nazywa się to zjawisko „pokładaniem zaufania w stworzeniu”, przez co oczekujemy od innych ludzi i od martwych stworzeń tego, czego oczekiwać nie mamy prawa.
Inni nazywają taką postawę roszczeniową. Z historii jednak wiemy, że najwięksi przywódcy i osoby, które odcisnęły na historii świata największy, pozytywny wpływ, cechowały się postawą służebną, a nie roszczeniową.
Uosabiają to choćby sławne słowa: „nie pytaj, co kraj może zrobić dla ciebie, pytaj co ty możesz zrobić dla swojego kraju”.
Tłumacząc to na język biznesu: „nie pytaj, co klienci mogą zrobić dla ciebie - pytaj, co ty możesz zrobić dla swoich klientów”.

4.Wszystkie te postawy łączą się jeszcze z przyczyną numer 1, mordującą dążenia wszystkich ludzi w górę. Przyczyną tą jest STRACH.
Możemy się obawiać wielu rzeczy: wystąpień publicznych, krytyki i opinii innych, śmierci, niepowodzeń, kary, bankructwa, ryzyka, urzędów, komplikacji, nieprzyjemności…  Ostatecznie to sprawia, że stoimy w miejscu.  Bardzo często strach jest ułudą, urojeniem i kłamstwem. A przede wszystkim jest mordercą naszych pasji, misji, talentów i powołania. Należy więc strach przezwyciężać.

5.Plan działania dla nas wszystkich, ludzi posiadających wady, ale dążących w górę, jest następujący:

1) Nie użalać się nad sobą. Nie wymawiać się czynnikami zewnętrznymi. Robić swoje, jak najwięksi przywódcy.

2) Nie koncentrować się na swoich nastrojach. Starać się poznać potrzeby, pragnienia i problemy innych ludzi. Zaspokoić ich poprzez produkty lub usługi starając się uczynić je najlepszymi na świecie.

3) Mieć świadomość, że jeśli będziemy działali skutecznie, wyróżnimy się spośród tłumu i będziemy krytykowani. Potraktować to jako pozytywne zjawisko świadczące o tym, że budzimy jakiekolwiek emocje (jest to lepsze niż wzbudzanie bezpłodnej obojętności).

4) Nie oczekiwać od świata czegokolwiek. Potraktować siebie samego jako nieskończonego dłużnika tego świata i innych ludzi. Zatem należy potraktować swoje życie jako służbę, misję niesienia pomocy innym (patrz punkt 2). Przez to nic nas nie rozczarowuje. Odwrotnie: wszystko pozytywnie nas zaskakuje, bo nie mamy oczekiwań i czujemy, jakby wszystko niezasłużenie spadało nam z nieba.

5) Nie bać się, lecz odważnie kroczyć naprzód, bo czas leci, a jesteśmy tu tylko na chwilę. Jeśli chcesz wypowiedzieć się na ten temat
i podzielić swoimi przemyśleniami, zapraszam

Autor: Piotr Michalak

Źródło: blog Strategie Rozwoju


Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Forever Aloe MPD x2 Ultra, Uniwersalny Koncentrat Detergenowy

Cena: 129.06 zł

zobacz więcej »
Promocje

Sonya® Aloesowy płyn do demakijażu oczu

54.12 zł
Cena: 0.00 zł
zobacz więcej »
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
4 morderców powodzenia, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.