USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
środa, 12 grudnia 2018 r.       imieniny obchodzą: Aleksandra, Dagmara
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (18)
»  Pielęgnacja skóry (24)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (4)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » BLOG » MLM nowej generacji
Forever 4 Core, produktywność (zasada 4PK)

W tym miesiącu skoncentrujemy się na kolejnym elemencie 4 Core, jakim jest produktywność. Oznacza ona dystrybucję produktu do końcowego konsumenta, czyli inaczej mówiąc sprzedaż detaliczną. Produktywność = twoje case credits aktywności (produkty kupione przez ciebie na własny użytek
+ te kupione przez twoich klientów
+ te kupione przez twoich osobiście zasponsorowanych Nowych Dystrybutorów

Istotą sprzedaży detalicznej są wyższe dochody!
Kładąc w swojej grupie nacisk na etos prężnej sprzedaży, zarabiasz więcej na trzy sposoby:
1. Natychmiastowy zysk detaliczny oraz NDP
2. Możliwość rozwoju potencjalnych nowych Dystrybutorów
3. Kiedy koncentrujesz się na realizacji case credits aktywności, pozostajesz skupiony na tych czynnościach, które bezpośrednio przyczyniają się do rozwoju i stabilności twojego biznesu: osobistym używaniu i sprzedaży produktów oraz bezpośrednim sponsorowaniu nowych Dystrybutorów.
Omówmy teraz trzy sposoby optymalizacji case credits aktywności.  Bądź produktem produktów. Niezykle ważne jest, by używać jak największej liczby produktów, doświadczając tym samym ich korzystanego wpływu na zdrowie i urodę. Zauważysz między innymi, że masz więcej energii, gładszą skórę i lepsze ogólne samopoczucie. Co więcej, zyskasz jeden z największych biznesowych atutów – wiedzę o produktach od najskuteczniejszego nauczyciela: doświadczenia z pierwszej ręki!

Pamiętaj, im więcej produktów używasz
, tym większa jest twoja wiedza, a to oznacza wyższą sprzedaż i więcej case credits aktywności. W miarę poprawy samopoczucia i wyglądu, stajesz się coraz lepszą reklamą swojego biznesu. Ludzie to dostrzegają, a dzięki twoim pewnym, entuzjastycznym prezentacjom będą chcieli kupować produkty.

Kontynuuj osobistą sprzedaż detaliczną.
Niezależnie od tego, jak bardzo rozrośnie się twój biznes, zawsze kontynuuj osobistą sprzedaż detaliczną. Dzięki temu, nie tylko twoje dochody będą się zwiększać wraz z rozwojem grupy, ale pomoże ci to również realizować co miesiąc wymóg aktywności. Jest wiele sposobów, by sprzedawać produkty, takich jak domowe prezentacje, rozmowy indywidualne, działalność internetowa, targi czy wystawy.

Przedsiębiorcy i konsumenci
Zakupy Nowych Dystrybutorów traktowane są jako część twojej aktywności detalicznej, do chwili, gdy osoby te nie uzyskają kwalifikacji do ceny hurtowej. Chociaż są one zasponsorowane do Planu Marketingowego, nadal otrzymujesz 15-procentowy zysk od ich zakupów. Sponsorowani przez ciebie Nowi Dystrybutorzy dzielą się na dwie kategorie: przedsiębiorców i konsumentów. Przedsiębiorca zwykle kupi zestaw TOF, zorganizuje prezentację produktów i będzie sumiennie starał się od początku sprzedawać produkty i sponsorować Dystrybutorów. Z drugiej strony, Dystrybutor-konsument jest gotów dokonywać zakupów powyżej wymaganego minimum, zazwyczaj na własny użytek; nie jest natomiast nastawiony na zaangażowanie się w biznes. Osoba ta pozostanie Dystrybutorem-konsumentem do czasu, aż kupi produkty o wartości 2 case credits w ciągu dwóch kolejnych miesięcy. Do tej pory otrzymywać będziesz 15-procentowy zysk od jej zakupów, co może trwać latami. Ważne jest, abyś taką osobę cały czas traktował tak samo jak swoich niezasponsorowanych klientów.

Teraz już wiesz, jak zmaksymalizować swoją produktywność przez zwiększenie obrotów potrzebnych do realizacji wymogu aktywności. Case credits aktywności stanowią dosłownie fundament twojego biznesu. Od jakości tego fundamentu zależeć będzie Twoja przyszła siła i stabilność w FLP. Zachęcamy cię, byś nigdy nie zaniedbał sprzedaży detalicznej, obojętnie jak bardzo urośnie twoja  grupa. Zagwarantuje ci to nie tylko większą ilość gotówki w kieszeni, ale przede wszystkim, wyznaczy wzór działania twoim Dystrybutorom.

Wyobraź sobie, jak wyglądałyby twoje dochody, gdyby każdy Dystrybutor w twojej strukturze zwiększył swoją produktywność choćby o parę case credits… Do zobaczenia na scenie podczas Global Rally 2014 w Londynie!


Źródło: Forever Poland Październik 2013                           


Dodatkowe materiały:
do otwarcia potrzebny: Acrobat Reader
str 14 -15.pdf
rozmiar: 704 kb
Forever 4 Core, produktywność (zasada 4PK) - Forever Poland 2013_10


Nowości

Aloes na codzień - dr Elżbieta Olejnik

Cena: 35.00 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Forever 4 Core, produktywność (zasada 4PK), Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.