USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
piątek, 14 grudnia 2018 r.       imieniny obchodzą: Alfred, Izydor
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (18)
»  Pielęgnacja skóry (24)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (4)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » BLOG » TeNaGr
Osobisty plan B

Własny biznes plan powinien posiadać każdy, bez względu na wykonywaną pracę czy status społeczny. Nie ważne, czy dana osoba jest zatrudnionym etatowcem czy lokalnym przedsiębiorcą, czy może pracuje w branży MLM. Gdziekolwiek bowiem pracujesz - staraj się jak najlepiej i spodziewaj sukcesów, jednakże bądź zawsze przygotowany na sytuacje kryzysowe. W pracy zawodowej podobnie jak i w życiu są hossy i bessy, wzloty i upadki, jednakże Ty możesz doprowadzić do sytuacji, w której taki upadek będzie bezbolesny, gdzie nie będziesz zaskoczony, ponieważ twój Plan B, osobisty biznes plan, sprawi, że na taką kryzysową sytuację, jak i każdą inną, będziesz po prostu przygotowany.

Podstawowe punkty twojego zabezpieczającego planu to:
1) Bądź zawsze zabezpieczony finansowo, ważne abyś posiadał płynne środki pieniężne na każdy ewentualny ruch, to może być sytuacja przerwy w życiu zawodowym, a Ty przecież musisz za coś płacić rachunki, ale to może być również sytuacja niepowtarzalnej okazji do inwestycji, np. nieruchomość w bardzo przystępnej cenie, bądź wyjątkowa okazja na rynku sztuki, po prostu zawsze warto w swoim biznes planie mieć takie pieniądze zaznaczone.

2) Kolejną niezwykle istotną sprawią jest rozbudowana sieć kontaktów, które ułatwiają ruch w sytuacji kiedy np. tracisz swoją dotychczasową pracę, ale również w sytuacji kiedy chcesz rozwijać swój np. działająco lokalnie biznes, każdy kontakt zewnętrzny to szansa na pozyskanie pomocy lub odpowiednie pokierowanie, a także sposób na szybszą drogę dotarcia do odpowiednich drzwi.

3) Dodatkowe umiejętności to kolejny ważny punkt Twojego biznes planu. Może bowiem zdarzyć się sytuacja, że Twoje dotychczasowe zawodowe umiejętności okażą się po prostu niepotrzebne, stracisz popyt na swoje usługi, na swoje produkty. Warto zatem stworzyć sytuację, w której bez jakiegokolwiek problemu jesteś w stanie się przekwalifikować i już od następnego dnia zacząć pracę w nowej branży, z nowymi umiejętnościami. Jest to droga aby realizować siebie od nowa, bez zbędnych pytań: co dalej. Do tego trzeba jednak zainwestować w naukę alternatywnego zawodu już teraz, bądź zacząć kurs weekendowy od następnego weekendu, albo wybrać studia, wachlarz możliwości jest szeroki, każdy może wybrać według własnych preferencji.

4) Warto również przebywać w odpowiednim środowisku, pojawiać się, utrzymywać kontakty, przychodzić na wspólne spotkania. Będąc biznesmenem i przebywając w środowisku biznesmenów, masz szansę poznawania wciąż nowych, bogatych w doświadczenia osób z najróżniejszych branż. Prosty wniosek – jakie środowisko takie kontakty, jakie kontakty takie korzyści. Jeśli chcesz być na bieżąco, spotykaj się z ludźmi, którzy są w stanie wnieść coś do twojego życia zawodowego, pamiętaj bowiem, że każdy może się przydać w przyszłości.

Jeśli pracujesz w branży MLM, ale nie tylko, to z pewnością zainteresują Cię dwa poniższe artykuły:
http://www.rankingmlm.com/articles/article/18
http://www.rankingmlm.com/articles/article/17

Biznes plan to rozwiązanie dla każdego, jeśli go posiadasz jesteś człowiekiem bardziej świadomym, usatysfakcjonowanym i spokojnym, rożnego rodzaju chwilowe zmiany sytuacji nie są w stanie wyprowadzić Cie z równowagi i wprawić w stan bezczynności. Zastanów się i zainwestuj w swoją przyszłość, spraw, że poczujesz kontrolę nad własnym życiem.

Autor;   Daniel Kubach
Źródło:  http://www.rankingmlm.com/


Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Forever Aloe MPD x2Ultra, Uniwersalny Koncentrat Detergenowy

Cena: 125.28 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Osobisty plan B, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.