USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
poniedziałek, 25 marca 2019 r.       imieniny obchodzą: Bolek, Mariola
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
»  Zestawy Touch of Forever (4)
»  Zestawy Vital5 Paks (6)
»  Odżywianie (27)
»  Pielęgnacja codzienna (37)
»  Pielęgnacja skóry (33)
»  Produkty pszczele (4)
»  ESSENTIAL OILS (9)
»  Harmonijna sylwetka (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» Forever pomysły na prezenty (6)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (0)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (2)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Artykuły » Artykuły z internetu
Cała prawda o ustawie zdrowotnej w USA


2010-03-24 
Jak dowiadujemy się z mediów ustawa zdrowotna w USA z powodzeniem przeszła i już jest podpisana przez Obamę...

„Nasze kochane” media nie kwapią się by prawdziwie przedstawić  „możliwości” tej ustawy dlatego zanurkowałem i powyławiałem parę ciekawych fragmentów odnoszących się do tej ustawy i jej skutków:

„Ustawa zobowiazuje Ministra Zdrowia do utworzenia narodowej rejestracji wszystkich pacjentów oznaczać to może  w praktyce że każdy kto będzie chciał skorzystać z pomocy medycznej będzie musiał się wpierw "zarejstrowac" tyle ze taka "rejestracja" może dla niego oznaczac wcześniejsza zgode na wszczepienie do jego ciała bio-czipa”

„Zgodnie z uchwaloną w Kongresie ustawą każdy Amerykanin jest zobowiązany do wykupienia polisy ubezpieczeniowej najpóźniej do 2014 r. – Nigdy w historii rząd nie zmuszał obywateli do kupienia jakiegoś towaru czy usługi. Nowa ustawa z kolei daje Kongresowi niczym nieograniczoną władzę do kontrolowania życia każdego Amerykanina – stwierdził Cuccinelli.”

“Blisko 650 mln dolarów trafi do organizacji pozarządowych propagujących aborcję na świecie – i to zaledwie jedno z postanowien ustawy”

 „Stephen Fraser, lekarz z Indianapolis, zadał sobie trud, aby dokładnie przeczytać 500 stron przepisów. I doszedł do przerażającego wniosku: jeśli wejdą one w życie, powstanie ogromny, bezduszny biurokratyczny aparat państwowy decydujący o tym, kto ma prawo do leczenia, uzyska wgląd w rachunki bankowe każdego Amerykanina i będzie zamiast lekarzy decydował, jaką metodę ratowania pacjenta zastosować.

Doktor Fraser bije jednak na alarm. Cytując dziesiątki przepisów projektu ustawy, pokazuje, że aby powstrzymać rosnące koszty opieki zdrowotnej, Demokraci chcą stworzyć niemal totalitarny system kontroli biurokratycznej. Oto zapisano, że rząd będzie miał prawo do sprawdzania rachunków wszystkich pracodawców, których pracownicy sami się ubezpieczają (str. 22). Powołane przez władze komisje (a nie lekarze) zdecydują, jakie leczenie zastosować wobec pacjenta (str. 30). To specjalny komisarz ds. Wyborów Programów Zdrowotnych, a nie beneficjent, określi, jaką polisę ma otrzymać dana osoba (str. 42).

Reforma zrówna płacących podatki obywali USA oraz nielegalnych emigrantów, którzy żyją na czarno, bo i jedni, i drudzy będą mogli korzystać na takich samych zasadach z państwowych ubezpieczeń zdrowotnych (str. 50). Koszty leczenia raz ustalane przez państwo będą ostateczne: nikt nie będzie mógł się z władzami sądzić (str. 124). Szczególnych kłopotów mogą spodziewać się lekarze. Jeśli w wyniku przeprowadzonego przez nich leczenia pacjent ponownie będzie musiał zostać przyjęty do szpitala – zostaną na nich nałożone grzywny (str. 298). Ustawa da też urzędnikom prawo życia i śmierci – twierdzi doktor Fraser. To bowiem urzędnicy ustalą, jakie zabiegi (czytaj jak duże koszty) należy przeprowadzić wobec pacjentów w szczególnie ciężkim stanie. „

„Reforma - gardłowali demonstranci - to próba wprowadzenia socjalizmu, a przynajmniej przejęcia przez rząd ochrony zdrowia, usługi medyczne będzie się racjonować, a staruszków odłączać od aparatury, aby oszczędzić na leczeniu. Emeryci wyrażali paniczny lęk, że rząd zabierze ich prywatne plany ubezpieczeniowe albo zredukuje świadczenia z federalnego funduszu Medicare. Inni ostrzegali, że reforma powiększy deficyt i doprowadzi kraj do ruiny. Demokratyczni politycy wyglądali na zupełnie nieprzygotowanych do konfrontacji.”

“W 2009r. bez rozgłosu, a wręcz przy medialnym wyciszaniu, największe firmy farmaceutyczne podniosły ceny wielu swoich produktów o co najmniej 100 procent – stwierdza raport przygotowany przez naukowców uniwersytetu stanu Minnesota.

Podwyżka cen leków tworzy spiralę kosztów opieki zdrowotnej i szpitale przelewają zwiększone koszty na pacjenta, który z kolei musi zapłacić więcej ze swojej kieszeni albo wykupić droższą polisę ubezpieczeniową.”

 „Producenci leków, obok szpitali, powinni najbardziej skorzystać na reformie systemu ochrony zdrowia w Stanach Zjednoczonych.

– Szpitalom w oczywisty sposób ubędzie pacjentów, którzy nie mieli czym płacić za udzieloną pomoc medyczną – komentuje Richard Coorsh z Federation of American Hospitals. Dlatego szpitale zgodziły się w ciągu najbliższych 10 lat dołożyć do łagodzenia kosztów reformy 155 mld dol., głównie w postaci obniżenia cen świadczeń dla starszych osób, korzystających z programu Medicare.

Z tych samych powodów powinna się także poprawić sytuacja finansowa lekarzy, co wyjaśnia, dlaczego American Medical Association w zeszłym tygodniu zaczęło popierać ustawę.

Z kolei 85 mld dol.,w większości poprzez obniżkę cen, dołożą firmy farmaceutyczne. Te jednak mają zagwarantowane zyski: jeśli tylko dodatkowe miliony Amerykanów zaczną chodzić do lekarzy i leczyć się w szpitalach, wpływy ze sprzedaży leków błyskawicznie wzrosną.

Rocznie dodatkowy zysk całej branży farmaceutycznej może sięgnąć nawet 3,5 mld dol. Nic zatem dziwnego, że producenci leków wydali w ostatnich miesiącach 100 mln dol. na promocję reformy, m.in. w telewizji.”

Obama stwierdza: "Ustawa, którą podpisuję, wprowadza w życie reformę, o którą walczyły pokolenia Amerykanów"
Proszę poczytać choćby artykuły o tej ustawie w wyborczej jak tam opisują tą reformę ;

Źródło: http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1929


Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Szampon - SONYA HYDRATE SHAMPOO

Cena: 123.98 zł

zobacz więcej »
Promocje

Sonya® Aloesowy płyn do demakijażu oczu

54.12 zł
Cena: 0.00 zł
zobacz więcej »
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Cała prawda o ustawie zdrowotnej w USA , Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.