USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
niedziela, 24 marca 2019 r.       imieniny obchodzą: Gabriela, Marek
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
»  Zestawy Touch of Forever (4)
»  Zestawy Vital5 Paks (6)
»  Odżywianie (27)
»  Pielęgnacja codzienna (37)
»  Pielęgnacja skóry (33)
»  Produkty pszczele (4)
»  ESSENTIAL OILS (9)
»  Harmonijna sylwetka (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» Forever pomysły na prezenty (6)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (0)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (2)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Artykuły » Aloe Vera i AloeTech dla Ciebie
Elżbieta Olejnik, dr mikrobiolog - Miażdżyca, Co to jest miażdżyca


Najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce są zawały i udary
. Tętnice wieńcowe zaopatrują serce w utleniona krew a tętnice karkowe, (szyjne) zaopatrują mózg. Zawały i udary następują wtedy, kiedy jest niedrożność tych tętnic. Czasami ludzie miewają epizody niedokrwienne z których się wychodzi, ale zawsze pozostawiają one ślad: człowiek już nigdy nie jest w pełni zdrowy.

Co jest przyczyna złego funkcjonowania tętnic ?
Zdrowe tętnice mają ścianki bardzo gładkie, śliskie, jakby wyłożone gładką sciółką,aby krew mogła płynąć bez przeszkód. Tętnice mają ścianki elastyczne, po to, aby mogły się rozkurczać i skurczać w rytm pracy serca. Kolejne rzuty krwi od serca są przepompowywane dalej.Tak pracują zdrowe tętnice. I taka jest ich rola. Z powodu miażdżycy krew płynie z przeszkodami..We krwi krąży cholesterol i jest jej niezbędnym składnikiem, jest człowiekowi potrzebny. Jedzenie żywności całkowicie pozbawionej tłuszczu to jest tzw. " amerykańska histeria".

Jeżeli człowiek ma za mało cholesterolu, to też jest to choroba, tak jak i jego nadmiar-hipercholesterelmia. Wiemy, że cholesterol dzieli się na dwie frakcje: dobrą i złą. Ta zła frakcja jest przyczyną miażdżycy.Natomiast HDL ( dobra frakcja) jest dla człowieka niezbędna. Nasz organizm ma zdolność wytwarzania cholesterolu ( syntezy), i syntetyzuje go z glukozy.Nie bierze go ze smalcu, słoniny, tylko z glukozy, a więc z tego co krąży w naszej krwi i do czego zostaje rozłożony każdy węglowodan.

Zapamiętajmy, cholesterol nie przechodzi bezpośrednio z żywności do tętnic
, tylko jest wytwarzany przez nasz organizm a substratem do tej syntezy jesst glukoza. Norma ogólnego cholesterolu w naszym organiżmie to: 180 - 200 mg /dl  Badanie poziomu cholesterolu jest konieczne i niezbędne. Taki przegląd najwspanialej zorganizowanego i zaprojektowanego mechanizmu, jakim jest ludzkie ciało jest naszym obowiązkiem, ( bardziej niż przegląd samochodu ).To co pokażą wyniki jest miernikiem (nawet co do 5 lat) długości naszego życia i jego jakości. Jednakże tylko badanie poziomu frakcji cholesterolu daje pełny obraz. Normy poziomu frakcji są następujące: HDL-80%,  35.0 - 70.0 mg/dl,  LDL-20% , 60.0-130.0 mg/dl. Gdy jest za dużo LDL, to maleje HDL, gdyż między tymi frakcjami musi być równowaga. Cząsteczki HDL mają zdolność wyłapywania nadmiarucząsteczek LDL i przenoszenia ich do wątroby, gdzie są neutralizowane. To przenoszenie może nastąpić tylko wtedy, gdy HDL jest więcej niż LDL. Widocznym znakiem złej proporcji frakcji w cholesterolu jest u mężczyzn tzw. " piwny brzuch" - otyłość brzuszna. Niestety norma polska to ok. 300 ogólnego cholesterolu z przewagą LDL. Jak zapobiegać zawałom, udarom i świeżym zmianom miażdżycowym w tętnicach a przynajmniej zahamować ten proces?

Ludzie zagrożeni zawałami i udarami powinni mieć zawsze w swojej diecie coś przeciwzakrzepowego. Ponieważ 50% HDL to jest za mało, aby nadmiar LDL został zabrany do wątroby w celu unieszkodliwienia , dlatego przewaga HDL musi być znaczna. Z każdą porcją tlenu wdychanego przez nas powodujemy utlenianie się złego cholesterolu. Dopiero teraz utleniony zły cholesterol stanowi śmiertelne zagrożenie.Dopóki on krąży w organiźmie i nie jest utleniony nie stanowi takiego zagrożenia.

Nasza firma dysponuje doskonałymi antyutleniaczami.Są to:

* Forever Absorbent-C który:
 - zapewnia pełną dzienną dawkę witaminy C,
 - zawiera naturalne flawonoidy cytrusowe o silnym działaniu antyutleniającym,
 - wzmacnia i regeneruje organizm,
  - działa przeciwmiażdżycowo.
* Forever Lycium Plus (40- krotnie silniejsze działanie od wit.C gdyż jest to koncentrat bioflawonoidowy),
  - chroni przed wolnymi rodnikami,
  - ma działanie przeciwwrzodowe,
  - poprawia ostrość widzenia, zapobiega zaćmie,
  - odmładza i regeneruje skórę, stawy i tkankę łączną.

Biorąc codziennie antyutleniacze
można nie dopuścić do utleniania LDL-u, czyli nie dopuścić, aby ta frakcja miała śmiertelne skutki dla człowieka. Utleniony LDL łączy się z wapniem i w ten sposób powstają blaszki miażdżycowe. One przyklejając się do gładkiej pierwotnie ścianki
tętnicy powodują jej niedrożność. Jeżeli LDL nie jest połączony z wapniem, to tworzy rodzaj kleju, który przykleja te blaszki do ścianek tętnicy. W każdym wieku, nawet w tętnicach noworodków można zaobserwować, nie blaszki a smugi tłuszczowe, co stanowi początek zmian miażdżycowych.Miażdżyca jest przekazywana genetycznie, ale wzrasta na skutek nadmiaru węglowodanów, np słodyczy.

Cholesterol powstaje z nadmiaru glukozy.
Jeżeli dziecko zaczęło tyć i tyje na brzuszku, to jest to alarmujący sygnał. U człowieka u którego miażdżyca narasta powoli ścianki tętnic zatykają się ciągle - jest to proces prowadzący do całkowitego zatkania tętnicy. Zarośnięta tętnica ( nawet częściowo) nie może być elastyczna. Przy wąskim świetle w tętnicach pojawiają się bóle zamostkowe, duszności, pojawia się choroba nadciśnieniowa i pojawia się błędne koło, gdyż choroba nadciśnieniowa napędza rozwój miażdżycy. Przy skokach ciśnienia tętnice szybciej zabudowywują się złogami.

Zaczynają się wyraźne kłopoty ze zdrowiem,
które zmuszają człowieka do pójścia do lekarza. Otrzymuje się standartowe leki: rozkurczające,
antyzakrzepowe, nasercowe, wzmacniające mięsień serca. Po użyciu tych leków wydaje się, że jest dużo lepiej i takie jest subiektywne odczucie pacjenta. Tymczasem choroba postępuje, gdyż krew w pobliżu ścianek tętnic musi się przedzierać przez  przeszkody.
To nie jest przepływ równy i szybki, a krew nie lubi zastojów, gdyż tworzą się wtedy skrzepy. Pojawiają się ogniska zakrzepowe. Organizm człowieka posiada taki mechanizm, który po otrzymaniu sygnału kieruje w miejsca ognisk zakrzepowych specjalne substancje mogące rozpuścić zakrzepy.Dopóki ten mechanizm działa człowiek żyje. Z czasem, jednakże, zlikwidowanie tych małych zakrzepów przekracza możliwości organizmu i wtedy zakrzep rośnie i grozi człowiekowi zawał. Zawał to jest martwica całości, lub części mięśnia sercowego. Kilka sekund  bez krwi dla serca powoduje zawał i tylko 3 sekundy bez krwi dla mózgu - udar.

Firma FOREVER promuje dwie cudowne rośliny, które mają właściwości rozrzedzania krwi:
* czosnek z tymiankiem,
* i żeńszeń.
Czosnek razem z tymiankiem zapakowany jest w żelatynową kapsułkę i rozkłada się dopiero w jelicie cienkim, dlatego nie czuje się nieprzyjemnego zapachu. Odźwiernik zamyka dobrze tę część układu pokarmowego i cała zawartość olejku czosnkowego trafia z pominięciem żołądka ( nie ma działania kwasów żołądkowych) wprost do krwioobiegu. Wtedy we krwi znajduje się stały, (warunkiem jest regularne przyjmowanie) naturalny składnik rozrzedzający krew.
Żeńszeń stymuluje siły organizmu. Dla żeńszenia, jak i dla aloesu kwasy żoładkowe nie muszą być pomijane i nie mają wpływu na ich działanie, ale konieczne jest zachowanie rytmiczności i reguralności.

Czosnek jest rośliną bardzo dobrze znana w naszej kulturze. Ma działanie przeciwbakteryjne. Tabletki zawierają sproszkowany tymianek i olejek czosnkowy. Jeżeli ktoś złapał infekcję i ma przewlekły kaszel, to czosnek działa bardzo skutecznie. Czosnek nie obniża ciśnienia, a raczej działa regulująco. Zaleca się przyjmować te kapsułki raczej na noc. Czosnek obniża poziom LDL i zapobiega jego utlenianiu.

Produkty naszej firmy to:

* FOREVER GARLIC - THYME, kapsułki z tymiankiem i olejkiem czosnkowym oprócz wymienionego wyżej działania:
 - zapobiega infekcjom wirusowym i bakteryjnym,
 - wzmacnia odporność,
 - odstrasza pasożyty jelitowe,
 - działa antyzakrzepowo
Drugim produktem naszej firmy mającym właściwosci rozrzedzania krwi jest:
* FOREVER GIN - CHIA, Tabletki z żeńszeniem i szałwią argentyńską. W korzeniu żeńszenia jest około 300 różnych składników biologicznie czynnych. Ten kompleks wzmacnia mięsień sercowy przy współdziałaniu z szałwią. Szałwia z kolei w zetknięciu z sokami żołądkowymi powiększa swoją objętość  i dlatego jest chętnie stosowana przy odchudzaniu.Dla serca to idealny bodziec. Widać to wyraźnie jak ustępuje zadyszka przy wchodzeniu po schodach. Żeńszeń wytwarza równowagę układu nerwowego. Usuwa zapalczywość, gniew, brak cierpliwości. Jest ,więc bardzo przydatny w okresie klimakterium. Poprawia tzw. pamięć krótką. oprócz wymienionego wyżej działania:
 - wzmacnia organizm w stanach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego,
 - podnosi odporność na infekcje,
 - poprawia pamięć,
 - dodaje sił witalnych,
 - pomaga lepiej znosić przedłużający się stres.
Na koniec bzrdzo ważne zalecenie:

WYPIJAĆ JEDNĄ PORCJĘ ALOESU NA NOC!  W nocy organizm próbuje zregenerować własne siły i warto mu w tym pomóc.

Spisano z wykładu, nieautoryzowano


Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

infinite by Forever™ firming complex

Cena: 241.76 zł

zobacz więcej »
Promocje

Sonya® Aloesowy płyn do demakijażu oczu

54.12 zł
Cena: 0.00 zł
zobacz więcej »
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Elżbieta Olejnik, dr mikrobiolog - Miażdżyca, Co to jest miażdżyca, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.