USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
czwartek, 21 lutego 2019 r.       imieniny obchodzą: Eleonora, Lenka
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (22)
»  Pielęgnacja skóry (32)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (5)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
Jacek Bartkowiak, Soaring Manager - Blaski i cienie sponsoringu


Jak sponsorować ? 

Michael Strachowitz – trener i szkoleniowiec, uczący osobiście większość naszych europejskich liderów, podaje wiele wkazówek. Przytaczam je, ponieważ zadziałały z sukcesem u liderów, więc są sprawdzone i jak na razie najlepsze:

1. Sponsorowanie to praca dla tych, którzy się nie poddają za wcześnie. Wiele razy usłyszycie „nie !”, możecie doznać upokorzenia. Jeżeli wcześniej  dowiecie się o tym, nie będzie to bolesne i nauczycie się przekładać te porażki na korzyści. 

2. Stwórz dobrą listę kontaktów. Każdy jest w stanie przypomnieć sobie 200-500 nazwisk, ale zadawaj sobie pytanie: Kto mnie zna?, a nie: Kogo ja  znam? W sytuacji odwrotnej zaczynamy podświadomie selekcjonować. 
Nigdy nie selekcjonujcie!  To nie wy macie selekcjonować, bo nigdy nie  wiecie, co ktoś może zdziałać w tym biznesie. Nigdy nie podejmujcie decyzji za kogoś – ty jesteś dobry, ty jesteś zły. To jest nie dobre dla naszego biznesu.


3. To kandydaci podejmą decyzję, czy się przyłączą do biznesu Forever czy nie. Z leniwego psa nie zrobicie polującego wilka ! 

4. Rozmawiaj z każdym, bo nawet osoby niepozorne mogą się sprawdzić. One po prostu nie dostały wcześniej swojej życiowej szansy.

5. 200-500 nazwisk nie wystarczy aby być Diamentem, dlatego trzeba szukać na „zimnym” rynku.

6. MLM oznacza, że duża liczba ludzi szuka niewielu klientów i wielu dystrybutorów. MLM opiera się na prawie wielkich liczb, czyli musi być wiele  kontaktów, aby kogoś zasponsorować. Musi być wielu zasponsorowanych, aby jeden został Managerem. Jednak matematyka nie kłamie. Jeżeli  nawiążecie wystarczającą ilość kontaktów, na pewno kogoś zasponsorujecie.

7. Szukaj ludzi zawsze i wszędzie. Każda okazja jest dobra, aby zaistnieć, lecz nie każda, aby rozmawiać o biznesie. Zatem weź tylko numer telefonu i  nazwisko i zadzwoń za dwa dni, aby umówić się na rozmowę.

8. Najważniejsza jest aktywność. Statystyki pokazują, że 1 osoba na 5 chce się spotkać i porozmawiać. Potrzeba 3-4 rozmów, aby zasponsorować 1  osobę, a z 3-4 dystrybutorów jeden będzie dobrze pracował i prawdopodobnie w przyszłości zostanie Managerem. Oznacza to, że dla   zasponsorowania Managera trzeba odbyć statystycznie od 45 do 80 kontaktów. Oczywiście w zależności od umiejętności, te liczby mogą być trochę  mniejsze albo dużo większe.

9. Aby zostać Diamond Managerem Forever (tzn. mieć 25 Managerów  w swojej pierwszej linii), trzeba wykonywać 5 kontaktów dziennie. 

10. Prawo Duplikacji – ludzie naśladują swoich szefów, więc róbcie tylko takie rzeczy, które wasi ludzie mogą naśladować. 

11. Działa to również w drugą stronę – jeśli Ty czegoś nie robisz, Twoi ludzie na pewno nie będą tego robić, np. brak własnego sponsoringu może  spowodować (zwłaszcza w początkowej fazie rozwoju grupy) zanik takich działań w całej grupie. Tyle najważniejszych rad od Michaela Strachowitza. Dla kogoś, kto robi 2 kontakty w tygodniu, 5 kontaktów dziennie jest pozornie niemożliwe. Ponieważ 1 na 5 osób chce rozmawiać, oznacza to, że  możemy rozmawiać średnio z jedną osobą dziennie, a co 3-4 dni podpisywać umowę dystrybutorską. Pytacie  zapewne czy nie wystarczą 2 kontakty lub chociaż 4 dziennie?

John Curtis, Double Diamond Manager z Wielkiej Brytanii odpowiada: "Może wystarczą 4, a może nie. Jednak jeśli masz 5 kontaktów, to na pewno ci  się uda”. Jeżeli ktoś naprawdę chce osiągnąć poziom Diamenta, musi wykonywać 5 kontaktów z nowymi osobami w ciągu każdego dnia. Nie jest to jednak łatwe zadanie.
 
Założyłem sobie również tak wysoki poziom aktywności, ale po 2-3 dniach, gdy ma się już kilkanaście kontaktów, pojawia się myśl: jak się z nimi wszystkimi spotkać, kiedy zdążyć z prezentacjami itp. Szybko doszedłem do wniosku, że jest potrzebny system, który porządkuje cały proces sponsorowania. Uważam, że trzeba sobie samemu wypracować taki system rozmów, szkoleń, prezentacji itd., gdyż bez niego zawsze  trzeba będzie ograniczniczyć nowe kontakty, aby "przerobić" to, co już mamy.
 
Dodatkowym utrudnieniem są wszelkie wyjazdy na kilka czy kilkanaście  dni, które całkowicie zatrzymują proces. Spotkanie musi odbyć się nie później niż 2-3 dni po telefonie, a ten 2 dni po kontakcie. Praca z dystrybutorem powinna rozpocząć się zaraz po jego pozytywnej decyzji. Niestety są również inne przeszkody. Czasami zwyczajnie nam się nie chce szukać kontaktów i każda wymówka jest dobra, a każde inne zajęcie wydaje się ważniejsze. W takich sytuacjach . . . .więcej czytaj -->> materiały dodatkowe

Dodatkowe materiały:
do otwarcia potrzebny: Acrobat Reader
Blaski_i_cienie_sponsoringu.pdf
rozmiar: 385 kb
Forever 2008_08(46)


Nowości

Forever Bee Pollen, Pyłek Pszczeli Forever

Cena: 71.25 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Jacek Bartkowiak, Soaring Manager - Blaski i cienie sponsoringu , Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.