USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
piątek, 18 października 2019 r.       imieniny obchodzą: Hanna, Klementyna
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
»  Zestawy Touch of Forever (4)
»  Zestawy Vital5 Paks (6)
»  Odżywianie (27)
»  Pielęgnacja codzienna (37)
»  Pielęgnacja skóry (33)
»  Produkty pszczele (4)
»  ESSENTIAL OILS (9)
»  Harmonijna sylwetka (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» Forever pomysły na prezenty (6)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (0)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (2)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
Rex Maughan - Definiowanie doskonałości

W naszej Rodzinie Forever mamy Dystrybutorów, którzy osiągają doskonałość na co dzień. „Być doskonałym” - to brzmi tak prosto, ale co to w gruncie rzeczy oznacza? Często zastanawiałem się i rozmawiałem z innymi, czy istnieje jakaś cecha wspólna, łącząca osoby, które stale osiągają „doskonałe” rezultaty? Trafiłem ostatnio na artykuł Daniela Chamblissa „The Mundanity of Excellence” (Powszedniość doskonałości), docierający do sedna tej kwestii.
Autor spędził trzy lata obserwując światowej klasy pływaków. Na tej podstawie opisał codzienną rutynę i nawyki, różniące tych, którzy wygrywają od całej reszty. Choć nasza misja dzielenia się zdrowiem i bogactwem z ludźmi na całym świecie jest czymś nieco innym niż cele sportowców, wierzę, że z obserwacji Chamblissa i my możemy się wiele nauczyć. Wyjaśnia on, że aby osiągnąć doskonałość, musimy kierować się trzema ważnymi punktami:

Doskonałość to kwestia jakościowa

Powtarzalne ćwiczenia świetnie się sprawdzają w nauce podstaw danego działania – czy będzie to zdobywanie wiedzy o produktach Forever Living, czy prowadzenie prezentacji dla grupy. Kiedy jednak zostanie już osiągnięty pewien poziom mistrzostwa, nie ma sensu zwiększać ilości czasu przeznaczonego na ćwiczenie tej określonej, rutynowej czynności. Zamiast tego warto wprowadzić zmiany jakościowe i zmodyfikować sposób jej wykonywania. Pływaczka Mary Meagher, rekordzistka świata w stylu motylkowym na 200 metrów, poprawiła swoje wyniki wprowadzając zaledwie dwie zmiany jakościowe. Po pierwsze, na wszystkie treningi przychodziła punktualnie; po drugie, ćwiczyła nawroty. W jej przypadku jakościowe podejście do tych dwóch aspektów i skupienie się na nich zrobiło ogromną różnicę. Ważna jest świadomość, że samo poświęcanie na coś większej ilości czasu nie przyniesie poprawy. Musimy skoncentrować nasze wysiłki na konkretnych czynnościach lub zmianach. Chambliss zauważył, że są trzy typy jakościowych zmian, o największym znaczeniu: technika, dyscyplina i nastawienie. Chciałbym, abyście, w celu zwiększenia poziomu swojego sukcesu, skupili wysiłki na modyfikacji jednego aspektu swojej działalności biznesowej. Pomyślcie o 4 Podstawach, omawianych podczas ostatniego Super Rally. Czy jest jakieś jedno działanie, wiążące się z rekrutacją, utrzymywaniem, produktywnością lub rozwojem, na którym możecie się skoncentrować, by osiągnąć jakościową poprawę?

Doskonałość nie jest zarezerwowana tylko dla tych, którzy mają „talent”

Talent to słowo-wytrych, którym zwykle tłumaczy się dobre efekty. Zbyt często widząc ludzi odnoszących sukcesy większe od naszych mówimy sobie, że są od nas bardziej utalentowani. Sam talent nie jest jednak wystarczającym wytłumaczeniem prawdziwych powodów sukcesu. Chambliss wyjaśnia, że w przypadku pływaków, składowe takie jak dobry trener, wrodzona struktura mięśni czy radość pływania, ogrywają bardzo ważną rolę w doprowadzeniu danego sportowca na szczyt. Jednak, choć każdy z nas ma naturalne umiejętności i zdolności, siłę indywidualnych atutów możemy wzmocnić dołączając do naszego zespołu inne osoby. Gian Fulgoni, znany przedsiębiorca, radzi by: otaczać się właściwymi ludźmi, których zestaw umiejętności będzie uzupełniał nasze… Myślę, że kluczowe znaczenie ma zebranie zespołu, do którego każda jednostka wnosi swój unikalny talent. W kontekście Forever jest to bardzo prawdziwe stwierdzenie. W naszym biznesie nikt, obojętne jak bardzo utalentowany, nie odniesie sukcesu w pojedynkę. Do tego potrzebny jest zespół wspaniałych ludzi, skupionych na wspólnym celu. To nasze połączone siły sprawiają, że Forever jest doskonałe.

Doskonałość jest zwyczajna
Obserwujemy ludzi, który osiągają „doskonałość” – niezależnie od tego, czy są to olimpijczycy, czy top Dystrybutorzy Forever – i zakładamy, że musi istnieć coś wyjątkowego, jakiś tajemniczy, magiczny czynnik, który decyduje o dochodzeniu do sukcesu. Ja przekonałem się, że stawianie sobie i realizowanie krótkoterminowych celów oraz wypracowywanie i szlifowanie wartościowych nawyków, może doprowadzić do wielkich osiągnięć. Chambliss z pewnością również przekonał się o tym w swoich badaniach. Wyjaśnia on, że …nie ma żadnego sekretu; rzecz polega tylko na wykonywaniu tych wszystkich małych rzeczy, każdej z nich prawidłowo, raz po razie, aż wreszcie doskonałość w każdym szczególe staje się głęboko zakorzenionym nawykiem, zwykłą częścią codziennego życia. Nauczyłem się, że doskonałość faktycznie leży w ćwiczeniach i że to jakość naszych przygotowań tworzy doskonałe efekty.

W naszym dążeniu do uznawania i inspirowania doskonałości wśród Dystrybutorów, moją nadzieją jest to, ze skorzystacie z tych technik, by dzielić się dobrobytem i zdrowiem Forever z innymi. Ćwicząc na co dzień doskonałość, macie potencjał stworzenia nieograniczonych możliwości zarówno sobie, jak i innym. Rzucam Wam wyzwanie, byście w lutym dokonali co najmniej jednej jakościowej zmiany, którą będziecie mogli się podzielić z innymi. Tak jak to widzimy u odnoszących sukcesy sportowców, doskonałość kryje się w drobiazgach codziennych działań. Budzi we mnie pokorę praca z tak wspaniałą grupą ludzi, którzy inspirują mnie do nieustannego dążenia do doskonałości i pomagania osiągać nowe szczyty Forever!

FOREVER Wasz,


Rex Maughan  Rex Maughan, Chief Executive Officer 

Źródło: Forever Poland Luty 2013


Dodatkowe materiały:
do otwarcia potrzebny: Acrobat Reader
Rex_Maughan_Definiowanie_doskonalosci.pdf
rozmiar: 222 kb
Rex Maughan - Definiowanie doskonałości, Forever Luty 2013


Nowości

Forever Sun Lips SPF30 - balsam do ust

Cena: 18.65 zł

zobacz więcej »
Promocje

Sonya® Aloesowy płyn do demakijażu oczu

54.12 zł
Cena: 0.00 zł
zobacz więcej »
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Rex Maughan - Definiowanie doskonałości   , Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.