USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
czwartek, 21 lutego 2019 r.       imieniny obchodzą: Eleonora, Lenka
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (22)
»  Pielęgnacja skóry (32)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (5)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
Czym jest MLM ?

MLM to system pozwalający na osiąganie dochodów w innowacyjny sposób. Wiele osób tak naprawdę źle pojmuje tok działania firm, które funkcjonują w oparciu o nowe metody zarabiania. W dzisiejszych czasach często obserwujemy odchodzenie od tradycyjnego systemu pracy. Coraz popularniejszą formą jest samozatrudnienie, czyli zakładanie własnej działalności gospodarczej o zróżnicowanym profilu. Wiele osób stawia pierwsze kroki we własnej działalności gospodarczej właśnie w oparciu o system Multi Level Marketing. Marketing wielopoziomowy właściwie przyszedł do naszego kraju ze Stanów Zjednoczonych. Dla nas jest to nowa i jeszcze nie do końca rozpoznana forma pracy.

 Niektórzy błędnie kojarzą działania systemu MLM z piramidą finansową, nie znając tak naprawdę zasad działania ani jednego i drugiego. Często nie zdając sobie sprawy z charakteru działania firm błędnie przypisują im niewłaściwe cechy. Możliwe, że tu właśnie tkwi źródło zniechęcenia do poszczególnych organizacji. Ludzie myśląc, że mają do czynienia z czymś niezrozumiałym zniechęcają się do firmy już na samym początku. Długo można by szukać odpowiedzi na pytanie dlaczego tak się dzieje i dlaczego tyle dezaprobaty ze strony społeczeństwa do nowoczesnych rozwiązań. Skoro świat wciąż się rozwija i pojawiają się nowe technologie i systemy to może powinniśmy z nich skorzystać. Niestety w naszym społeczeństwie istnieje nieodparta chęć ciągłej krytyki i podważania nowych pomysłów oraz opierania się wyłącznie na opinii, najlepiej tej z posmakiem sensacji.

Myślę, że podobnie jest właśnie z firmą Novision. Ci, którzy nie zdążyli zetknąć się bezpośrednio z firmą krytykują i oceniają to co niezbadane. Bez zaznajomienia się z historią systemu MLM błędnie identyfikują działania firmy wrzucając je do wora spraw tajemnych. A to przecież dwa odległe bieguny. Po zbadaniu sytuacji dochodzę do wniosku, że to może być jedna z ogólnych przyczyn pejoratywnego nastawienia do firm mlm-owych.

Na te i podobne pytania jeszcze postaram się odpowiedzieć, bo w najbliższym czasie jeszcze powrócę do tematu. Chciałam jednak zapytać co o tym sądzicie i jakie jest Wasze zdanie na ten temat. A może macie jakieś doświadczenia z systemem MLM-u i może moglibyście podzielić się na forum bloga ciekawymi komentarzami. Jak zachęcić ludzi do większej otwartości i odwagi we „wzięciu własnych spraw w swoje ręce”? Jakie macie skojarzenia z MLM? Co możecie powiedzieć o osobach zarabiających w ten sposób na życie? Co ogólnie myślicie o takim systemie pracy?

Gdzie można zdobyć wiedzę na temat systemu MLM w naszym kraju?
Choć wiele firm funkcjonuje w oparciu właśnie o ten system, to wciąż wiele osób nie ma nawet pojęcia na temat funkcjonowania Multi Level Marketingu.


Czy MLM został zaakceptowany przez nasze społeczeństwo i jak mają się do tego firmy przeprowadzające szkolenia na terenie całego kraju? Czy ludzie chętnie dokształcają się w tym temacie i czy istnieje szansa na to, żeby MLM na przełomie lat został zaakceptowany w naszym kraju?


Choć Multi Level Marketing właściwie nie został zaakceptowany przez nasze społeczeństwo, to jednak w Stanach Zjednoczonych, czy też w Niemczech przyjął się już wiele lat temu i tam też doskonale funkcjonuje. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że właściwie już niemal na każdym kroku, świadomie czy też nieświadomie, korzystamy z usług wspomnianego systemu. Szereg banków, szkół językowych i wiele różnych innych instytucji działa w oparciu o system MLM, w celu przyciągnięcia i pozyskania kolejnego klienta.

Choć doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w kraju funkcjonuje wiele firm działających w oparciu o system Multi Level Marketing, to jednak wciąż spotykamy się z dużą dezaprobatą ze strony społeczeństwa. Dlaczego tak się dzieje? Niestety system MLM wciąż niesłusznie kojarzony jest z piramidą finansową.  Z biegiem lat mam wrażenie, że jednak wzrasta zainteresowanie nowoczesnym, bo tak możemy mówić o MLM, systemem pracy. Młodzi ludzie coraz częściej zakładają własne firmy działające w oparciu o marketing wielopoziomowy. Zastanawiające jest jednak to skąd ludzie mają czerpać wiedzę na ten temat.  Z ciekawości postanowiłam zbadać sytuację panującą na polskich uczelniach- czy są one w stanie zaproponować studentom kursy, szkolenia, a może studia podyplomowe z dziedziny MLM-u?

Od dłuższego już czasu staram się pogłębić ten temat i coraz częściej dochodzę do wniosku, że wciąż jeszcze wiele przed nami, bo nasza wiedza w tym temacie wciąż nie jest wystarczająca. 

Zastanawiam się co z tymi, którzy chcieliby w przyszłości zająć się finansami i z tymi, którzy by mieli ochotę na założenie własnej firmy o charakterze MLM-owym? Czy mają oni szansę na wzbogacenie swojej wiedzy w tym temacie? Okazuje się, że uczelnie dopiero zastanawiają się nad rozszerzeniem swojego programu, a wiele firm, tak jak Novision, już od wielu lat przeprowadza szkolenia biznesowe na terenie naszego kraju. Okazuje się jednak, że możemy być optymistami, bo MLM wciąż prężenie się rozwija i ma duże szanse na poprawę kondycji opiniotwórczej.

Choć przeglądając liczne fora internetowe najczęściej spotykamy się z dużą krytyką, a nawet i atakiem skierowanym bezpośrednio w firmy działające w oparciu właśnie o ten system, to jednak postanowiłam zbadać ten problem i zadać kilka pytań osobom, które mogłyby nam trochę więcej na ten temat powiedzieć. System MLM różnie jest oceniany i chyba nigdy tak naprawdę nie został przyjęty przez obywateli naszego kraju, to jednak ma coraz większą szansę na akceptację ze strony społeczeństwa. Już w najbliższym czasie będziecie mogli zapoznać się z krótkim wywiadem jaki przeprowadzę z jednym z ekspertów z tej dziedziny…Relacja już wkrótce.

Źródło:  http://www.grandblog.pl/

Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Forever Lean™

Cena: 155.37 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Czym jest MLM  ?, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.