USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
czwartek, 21 lutego 2019 r.       imieniny obchodzą: Eleonora, Lenka
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (22)
»  Pielęgnacja skóry (32)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (5)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
Michael Strachowitz - Czy jesteś gotowy zapłacić cenę ?


Po długich poszukiwaniach udało mi się zdobyć nagranie ze szkolenia z Michaelem Strachowitzem. Szkolenie miało miejsce podczas Success day 17 stycznia 2007 roku. Oto fragment:
Obliczmy co musimy zrobić aby zostać diamentem. Wróćmy do statystyki. Potrzebujecie 25 dobre osoby, 25 liderów.

Michael Strachowitz urodził się w 1951 roku w Niemczech. Od 34 lat jest żonaty, ma dorosłą córkę. Ukończył studia prawnicze. Po zakończeniu szkoły kilka lat pracował w branży tekstylnej, a później w reklamie i marketingu. W marketingu sieciowym działa od roku 1977. W ciągu 5 lat osiągnął najwyższą pozycję (crown ambasador) w jednej z największych na świecie firm MLM. Stworzył organizację ponad 20 tys. partnerów. 20 lat temu postanowił pracować jako doradca firm (consulter), trener oraz szkoleniowiec dla całej branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego.


Statystyki mówią, że trzeba zasponsorować 3 osoby, aby jedna z nich chciała pracować. Jedna trzecia osób z którymi podpiszecie umowę nic nie będzie robiła. Oni podpisują umowę i nigdy więcej ich nie zobaczycie. Nie mam pojęcia dlaczego oni to robią. Być może słyszeli: marketing sieciowy, można zostać bogatym. Ach, ja też chciałbym jeździć mercedesem. Podpisują umowę, kupują pakiet, wracają do domu, zaczynają czytać broszury. I wtedy się przekonują, że trzeba dużo pracować. I wtedy natychmiast przestają. Nigdy więcej ich nie widzicie. Jedna trzecia pracuje to tu, to tam. Gdy świeci słońce to jest pięknie. Ale gdy pogoda jest taka jak dziś, zimno mokro, pada. Takie osoby mówią, dzisiaj poleżę w łóżku. Ok. takie osoby generują jakieś obroty. Jeśli macie dużo takich osób, to będziecie mieli z nich pewien obrót. Ale nie możecie na nich liczyć. Nazywam te osoby - pracującymi z przypadku.
Jedna trzecia będzie pracować regularnie, to są ludzie na których możecie polegać i z którymi możecie pracować. Ale to nie znaczy, że to będą dobre osoby. Dobre osoby to zaledwie 10 procent tych, z którymi podpisujecie umowy. Jeśli chcecie mieć 25 liderów w pierwszej linii, aby osiągnąć pozycje Diamenta, to waszym zadaniem jest podpisanie umowy z 250 osobami.
Aby podpisać umowę z 250 osobami, to musicie pokazać biznes 1.000 osobom. Wydaje się to dużo.

Ale być może spodoba się wam pewna idea i sposób w jaki my to zrobiliśmy
. Pokazujcie ten biznes jednej osobie dziennie. Ale zawsze innej!! I róbcie to przez 1.000 dni. I tyle!! Witamy w klubie! Ponieważ wówczas musicie być diamentami. Ale to co my robimy, to sponsorujemy 12 osób i z tych 12 próbujemy zrobić 25 menadżerów. Ale tak to nie działa. Prawo wielkich liczb mówi: musicie pocałować naprawdę bardzo dużo żab, aby odkryć 25 książąt. Siedzicie na plaży, jak rybak otwierający jedna muszlę po drugiej. Musicie otworzyć wiele muszli, aby odkryć 25 pereł. Jeśli jesteście gotowi, aby zapłacić odpowiednią cenę, musicie osiągną pozycję Diamenta. Może od tej chwili niektóre osoby będą miały problem. Problem polegający na tym - zero wymówek. Nikt nie może mi powiedzieć, że nie może tego dokonać. Wiele osób próbowało mimo wszystko:

„Och, Michael, może teoretycznie masz rację, ale gdybyś znał moje problemy."


Ja odpowiadam: „tak pomiędzy nami, ja nie chcę znać twoich problemów, bo wtedy i ja będę je miał. Ja nie mówię o waszych problemach, ja mówię o matematyce"

Jeżeli tylko opowiecie o waszym biznesie odpowiedniej liczbie osób, to wówczas pewna liczba podpiszę z wami umowę. Z problemami lub bez. Jeżeli macie problemy, to będziecie sponsorowali osoby z problemami. Może wówczas wasza struktura będzie wyglądała na zasmuconą. Ale efekt zawsze będzie ten sam. Będziecie mieć w pierwszej linii 25 smutnych menedżerów. Tylko czek będzie taki sam. Wiec koniec z wymówkami!!

„Och, Michael, ale ja nie mam takiego daru z wyjaśnianiem"
No dobrze, wobec tego musisz pokazać ten biznes 1.100 osobom.

„Och, Michael, ale ja jestem taki nieśmiały. Nikogo nie przekonam." Nie ma znaczenia, pokaż ten biznes 1.200 osobom. Tak działa matematyka.

„Ale, Michael, .... „ Następna wymówka. Kiedy mówią mi te swoje wymówki, to ja wówczas wyjmuje swoje skrzypce. Smutne historia, popłaczmy razem. ....Ale powiesz to 1.300 razy!!!! Od dzisiaj żadnych wymówek. Nikt nie powinienem powiedzieć, że nie potrafi tego dokonać. Słowo „niemożliwe" nie istnieje.  Może powinieneś wrócić do domu i wziąć swój słownik. Poszukać słowa „niemożliwe". Wziąć jakiś mały nożyk i wyciąć to słowo ze słownika. Następnie włożyć do koperty i wysłać je do swojego sponsora. On przyniesie te wszystkie koperty na brzeg morza i zatopi.

Tak więc od dzisiaj koniec z wymówkami
i jedyne słowa, jakie mogę zaakceptować z waszych ust będą brzmiały: „nie jestem gotów zapłacić ceny, aby zostać diamentem. Nie akceptuję: „nie mogę lub nie jestem w stanie". Ale jeżeli powiecie cena jest dla mnie zbyt wysoka, pracy jest dla mnie za dużo, powiem wam wówczas: „dziękuje za to, że jesteście szczerzy, że jesteście uczciwi". Ale najgorsze co może się wydarzyć to, to że będziecie okłamywać sami siebie. Od dzisiaj nie będziemy więcej mówić o tym, czy możemy, czy nie możemy tego dokonać. Od dzisiaj będziemy mówić o cenie. Czy jesteście gotowi zapłacić tą cenę czy nie. 

Żródło:
www.kstefanski.bloog.pl

Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Odżywka do włosów, SONYA VOLUME CONDITIONER

Cena: 123.98 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Michael Strachowitz - Czy jesteś gotowy zapłacić cenę ?, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.