USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
wtorek, 19 lutego 2019 r.       imieniny obchodzą: Konrad, Mirosław
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (22)
»  Pielęgnacja skóry (32)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (5)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
VERONIKA LOMJANSKI - A Morning with the Diamonds


Wprowadzenie Jayne Leach:
Następna para, Veronika & Steven Lomjanski, podjęła współpracę z Forever Living w 1997 roku. Veronika & Steven nie mieli wówczas jasnej wizji jak ich współpraca będzie wyglądała. W ciągu 8 lat awansowali jednak na pozycję Diamentowego Menedżera. Ale w tej parze jest coś, co jest absolutnie fenomenalne. Otóż, 5 z tych 8 lat pracowali w bardzo, bardzo trudnych warunkach. W ich kraju była wojna. Forever Living nie miało nawet oficjalnego biura. Zanim biuro zostało otwarte Veronika & Steven awansowali na pozycję Szafirowego Menedżera. Dla mnie ta para to suma odwagi i determinacji w dążeniu do własnych celów. Są fenomenalnymi wzorami do naśladowania i niesamowitymi liderami. Proszę nagrodźmy naprawdę ogromnymi, ogromnymi brawami Veronika i Steven Lomjanski.

Veronika:  Czy jest ktoś na tej sali, kto po pierwszy raz uczestniczy w Europejskim Zjeździe? Proszę wstańcie. Zasłużyliście na duże brawa. Jesteście zwycięzcami, gdyż jesteście tu z nami pierwszy raz. Ja byłem na moim pierwszym Europejskim Zjeździe w 2001 w Londynie jako dystrybutor. Teraz, w 2010 stoję tutaj przed wami jako Diamentowy Menedżer. Chciałabym opowiedzieć, jak zacząłem współpracę z Forever. Część już przed chwilą słyszeliście. Były bardzo trudne warunki na terytorium byłej Jugosławii w chwili gdy ja w 1997 rozpoczynałam działalność. Wojny została zakończona, ale sankcji gospodarcze, społeczny i gospodarczy kryzys pozostał. Wiele osób było bez pracy i bez pieniędzy. W tym czasie wykonywałam cztery, pięć różnych prac, aby zapewnić mojej rodzinie źródła finansowania. Steven był tym, który odkrył dla nas tą szansę jaką dawało dla nas Forever. On jest moim sponsorem, nie tylko w Forever, ale od ponad 35 lat w moim życiu. On był moim liderem i nadal jest moim liderem przez cały czas. Gdy Steven pokazał mi szansę jaką daje Forever, odpowiedziałam mu: „Chyba oszalałeś! Czy na pewno chcesz, abym to robiła?" Moja renta wynosiła wówczas 58 DM, czyli tyle ile wówczas kosztowała butelka miąższu aloesowego. Nie było produktów i musieliśmy jeździć po nie 300 km. Musieliśmy przekonać klientów, że produkty są dla nich dobre i nie są drogie w porównaniu z ich wartością. A produkty są fantastyczne! W czasie kryzysu gospodarczego robiliśmy prezentacje jeden na jeden, bo nie było nam wolno nam spotykać się w więcej niż 3 osoby. Nie mogło być tak wiele osób w tym samym miejscu i czasie. Otworzyliśmy nasz dom dla dystrybutorów i dla mojego zespołu. Dziś możecie być szczęśliwi, ponieważ macie do dyspozycji Internet i telefony komórkowe. W moim kraju 13 lat temu, komunikacja internetowa była na niskim poziomie, niewiele osób miało swoje komputery, a nawet telefony komórkowe.

Nie mogłam zmienić mojego kraju. To był najlepszy kraj, bo była i jest to moja ojczyzna. Po prostu musiałem się przystosować do ówczesnych warunków. W tym miejscu chcę podziękować wszystkim moim dystrybutorom z Macedonii, Węgier, Serbii. Jesteście najlepsi na świecie! Jesteście po prostu najlepsi. Wierzyliście we mnie. Niejednokrotnie dawaliście mi najpierw pieniądze, by dopiero po 3-4 dniach otrzymać produkty. Nie byliśmy pewni, czy produkty przejdą przez granice. A później spotykaliśmy się na kawę aby przekazać produkty. W ten sposób je dystrybuowaliśmy. Kilka razy byliśmy zgłaszani przez naszych sąsiadów na policji, bo podejrzewali że coś dziwnego się dzieje. Tak więc mieliśmy tylko 30 minut aby przekazać wszystkie produkty. Premie i czeki docierały do nas dopiero po okresie 6 miesięcy, a nieraz po roku. Byłem jedyną osobą, która organizowała prezentacje produktów w pierwszych 5 lat, ponieważ to ja byłam wzywana  przez policję, aby wyjaśnić, co się dzieje i co my organizujemy. Następnie w dniu 23 marca 1999 roku ponownie rozpoczęły się ciężkie walki. Wojna powróciła wojna do naszego kraju. Pomimo awansu w styczniu 1999 na pozycję Szafirowego Menedżera, wojna przekreśliła rozwój mojej grupy i ją rozbiła. Wielu z nas wszystko straciło. Wielu zrezygnował z Forever. Jeszcze raz ja naprawdę chciałabym podziękować tym, którzy nie zrezygnowali i razem ze mną pracowali. To wy jesteście teraz i pozostaniecie prawdziwymi liderami. Po 72 dniach nalotów i bombardowań Novi Sadu, dostaliśmy wiadomość, że my i dr Radkovic zakwalifikował się na wyjazd na Zjazd Światowy w Ameryce, Los Angeles 1999 roku. W tym miejscu powiem - podejmij decyzję wyjazdu na zjazd do USA. Naprawdę warto jechać na Zjazd Światowy!

Jeśli my mogliśmy pracować w warunkach, które właśnie opisałam, to wy także możecie pracować. W czasie wojny wszystkie mosty zostały zniszczone, ale produkty nadal docierały, gdzie powinny dotrzeć. Używaliśmy łodzi, przepraw promowych, chodziliśmy pieszo, przewoziliśmy na rowerze, a nawet samochodem, o ile mieliśmy benzynę. W owym czasie litr benzyny kosztował 5 DM. Jeśli my mogliśmy pracować w tym czasie, wy możecie pracować teraz z ogromną energie. W 2001 roku byliśmy szczęśliwi, bo w końcu otwarte zostało biuro w Belgradzie i mieliśmy blisko produkty. Odetchnęliśmy wtedy z ulgą i dostaliśmy skrzydeł.

Niestety wybuch nowy kryzys w moim kraju. W 2003 roku został zamordowany premier mojego kraju. Powiedziałem wówczas: "Nie ma większego kryzysu niż ja sama". Trudna sytuacja w kraju nie przeszkodziła mi w awansie na pozycję Diamentowo-Szafirowego Menedżera. Budując biznes dawaliśmy siłę i wiarę dla naszych dystrybutorów, że Forever to najlepszy wybór dla niezależności osobistej i finansowej. W 2005 awansowaliśmy na pozycję Diamentowego Menedżera

Kluczowe czynniki mojego sukcesu

Co było naszą motywację w czasie kryzysu, jaki doświadczył mój kraj i mieszkający w nim ludzie? Jeszcze zanim poznałam Forever byłam pracowitą kobietą, ale to co robiłam nie dawało mi wolności i bezpieczeństwa finansowego, jakie daje Forever. Każdy z was może osiągnąć sukces, jeśli tylko podejmie decyzję. Nie należy patrzeć na problemy, wystarczy spojrzeć na ich rozwiązania. Zachęć ludzi, aby korzystali z naszych produktów i aby odwiedzali takie imprezy jak ta obecna. Nie starajcie się aby wasze cele były celami ludzi, których zapraszacie do biznesu. Niech oni realizują ich własne cele.

Czy chcecie usłyszeć jaka jest tajemnica kwalifikacji do Zjazdu Światowego w USA. To przede wszystkim 5 prezentacji dziennie jeden na jeden. Stale odwiedzajcie Dni Sukcesu i wszystkie możliwości spotkań biznesowych organizowanych przez Forever. Nie zniechęcajcie, kiedy ludzie odmawiają naszej propozycji. Szukajcie tak długo, aż znajdziecie kogoś, kto dołączy do waszej grupy. Pokażcie im przez swój przykład Forever i jak mogą zrobić to samo. Od nich będzie zależało czy oni się przyłączą czy nie, wszystko inne jest tylko tłumaczeniem i wymówką. Musi być zbudowana świadomość, że te produkty nie są lekami! W ten sposób unikniecie niewłaściwego postrzegania naszych produktów, co może mieć wpływ na wasz biznes. Jestem dumna z członków mojego zespołu, że przestrzegali tą umowę. Dlatego nie mieliśmy problemu z branżą farmaceutyczną czy administracją państwową. Dziś nadal dystrybuujemy produkty Forever! Z dumą mogę powiedzieć, że mam najlepszych sponsorów na świecie: Kisjakab Arpad, Hari Laszlo i Marti, Vagasi Aranka & Kovacs Andras, Berkics Miklos, Szabo Jozsef.

Teraz coś o naszym stylu życia. Nie będę was zanudzać szczegółami. Zamiast renty w wysokości ówczesnych 58 DM miesięcznie w 1997 roku, w 2000 roku otrzymaliśmy około 10.000 DM miesięcznych premii i od tego czasu nigdy mniej. Kilka lat temu podjęłam moją decyzję tu w Londynie, że będę uczestniczyć w Podziale Zysku. Nawet dziś moje premie są ogromne. Każdy członek mojej rodziny brał udział w Samochodowym Programie Motywacyjnym. Fantastyczną rzeczą jest podróżowanie z Forever. Jednak jak przeglądam  zdjęcia, to widać na nich tylko ludzi. Jedną z korzyści z Forever są spotkania z ludźmi. Od nich można dużo się nauczyć i podzielić się. To jest najlepsza rzecz.

Dzięki pracy z Forever można osiągnąć dużo materialnie. Ja najpierw kupiłam biuro. Następnie kupiliśmy mały domek wakacyjny nad Dunajem. Kupiłam mieszkanie do każdego z moich dzieci i dla mojej matki. A potem właścicielem rancza o powierzchni ziemi około 12.000 m2 i 1.500 m2 nieruchomości. Ale ja nie jestem kowbojem, jestem kobiet biznesu. Byłem często pytana "dlaczego się jeszcze nadal pracuję? Przecież mam wystarczająco dużo. W Serbii to wystarczy". Tylko ja zastanawiałem się, komu jeszcze potrzebne są pieniądze, komu mogę pomóc. Nie jestem leniwa, aby pomagać ludziom, którzy czekają na swoją szansę. Jeśli Forever pozwala, aby zarobić na godne życie, to chcę to robić do końca mojego życia. Chcę pomóc wielu ludziom w mojej grupie, aby osiągnęli to samo a nawet dużo więcej.

Jestem i zawsze będę kobietę biznesu, która jest lojalna wobec firmy Forever na całe życie. Także chcę pokazać, że nie ma rozwoju w życiu bez pracy, dyscypliny i entuzjazmu.

I jeszcze jedno. Najważniejsza część mojej historii: Dziękuję Rex za stworzenie tak wspaniałej firmy, która pozwala zwykłemu człowiekowi stać się kimś. Dziękuję Gregg. Jesteście fantastyczni. Dziękuję mojej grupie z Macedonii i Serbii. Kocham cię. A szczególnie kocham tego wspaniałego człowieka - mojego męża. Dziękuję  źródło:www.kstefanski.bloog.pl

Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Forever Lean™

Cena: 155.37 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
VERONIKA LOMJANSKI  -  A Morning with the Diamonds  , Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.